Facebook Pixel

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

169,99 PLN

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka podczas snu i zabezpieczyć go przed niekontrolowanym upadkiem z łóżka, warto zamontować barierkę ochronną. Jej celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni na łóżku, niwelując ryzyko sturlania się malucha na podłogę. Wysoka barierka ochronna Lionelo Hanna – aż 66 cm – pasuje do każdego rodzaju materaca, stanowiąc skuteczną ochronę.

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Prosty montaż i obsługa

Łatwy montaż, przyjazna stylistyka oraz intuicyjna obsługa to najważniejsze walory Hanny. Z łatwością zamontujesz barierkę na łóżku – wystarczy wsunąć ją pomiędzy materac, a ramę lub skorzystać z dołączonego zestawu śrub i uchwytów. Dzięki prostemu montażowi i demontażowi możesz od razu kupić większe łóżko dla maluszka i nie myśleć o kupowaniu przejściowego.

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Bezpieczeństwo użytkowania

Blokada na łóżko Lionelo Hanna posiada system zabezpieczeń, warunkujących jej skuteczność. System StandSafe stabilizuje barierkę, a pasy dodatkowo ją zabezpieczają, dzięki czemu Hanna to gwarancja bezpieczeństwa. Konstrukcja z lekkiego aluminium jest wytrzymała i nie ulega odkształceniom, posłuży zatem przez wiele lat.

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Doskonała w domu i podróży

Barierka ochronna świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów jako alternatywa dla łóżeczka turystycznego, a także w domu zamiast małego łóżeczka. Nieużywanej blokady nie musisz demontować, wystarczy ją złożyć. Przewiewna siateczka zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, a materiał pokrywający barierkę nie powoduje podrażnień na skórze dziecka. Lekka konstrukcja jest łatwa w transporcie i przechowywaniu.

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Sprawdzona jakość

Hanna została poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 71-3. Dodatkowo barierka została objęta programem Lionelo Assistance.

Barierka do łóżka Lionelo Hanna

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-HANNA
ModelLionelo Hanna Grey
Przedział wiekowyod 0m+
Wymiary 148,5 x 36 x 65,5 cm
Stelaż – materiałStal
Materiały100% Polyester
Maksymalne obciążenie27 kg
Waga2,9 kg
Certyfikatybrytyjska norma BS 7972
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Barierka do łóżka Lionelo Hanna
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!