Facebook Pixel

Baza Isofix do fotelików Baby Jogger City Go i-Size

468,05 PLN

Baza Isofix Baby Jogger City Go i-Size

Certyfikowana zgodnie ze standardem i-Size ECE R-129 baza fotelika City Go to doskonałe uzupełnienie zestawu podróżnego marki Baby Jogger. Tworzy część kompletnego systemu, który rośnie razem z dzieckiem i towarzyszy mu podczas każdej jazdy samochodem.

Baza Isofix do fotelików Baby Jogger City Go i-Size

Bezpieczna konstrukcja

Baza fotelika City Go i-Size jest mocowana w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX. Dzięki kolorystycznym systemom zabezpieczeń i sygnalizacji „click”, wyklucza ryzyko niewłaściwego montażu, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo podróży. Dodatkowym zabezpieczeniem jest noga wspierająca, która gwarantuje stabilność montażu. Dzięki mechanizmowi regulacji bazy umożliwia aż 7-stopni nachylenia fotelika, co pozwala na odpowiednie dostosowanie siedziska do wieku i wzrostu dziecka, zapewniając mu najwyższą ochronę, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ponadto regulacja bazy to możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) jeszcze dłużej niż zakłada norma i-Size, bo aż do 18 m-ca (do 87 cm wzrostu).

Montaż w samochodzie

Bezpieczna instalacja w samochodzie jest możliwa za pomocą systemu ISOFIX. Kolorowe wskaźniki potwierdzają prawidłowy montaż bazy, nogi stabilizującej i fotelika dziecięcego na bazie. Co ważne, regulowana noga stabilizująca dostosuje się niemal do każdego samochodu.

Baza Isofix do fotelików Baby Jogger City Go i-Size

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuBABY JOGGER BAZA CITY GO I-SIZE BLACK
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Baza Isofix do fotelików Baby Jogger City Go i-Size
Twoja ocena