Facebook Pixel

Baza isofix Nuna Pipa Next

699,00 PLN

Baza Nuna Pipa Next

Certyfikowana zgodnie ze standardem i-Size baza Nuna Pipa Next do fotelika samochodowego to doskonałe uzupełnienie zestawu z fotelikiem Nuna Pipa Next używanym w trybie tyłem do kierunku jazdy. Jej skuteczność została potwierdzona przez prestiżowe testy ADAC, w których uzyskała 4 gwiazdki i ocenę dobrą.

Baza isofix Nuna do fotelika Pipa Next

Bezpieczna konstrukcja

Baza jest zgodna ze standardem I-Size. 13-stopniowe, regulowane mocowania ISOFIX blokują bazę bezpiecznie na siedzeniu pojazdu, dopasowując ją niemal w każdym samochodzie, a regulowana noga stabilizująca zmniejsza obrót przy uderzeniu do 90% w porównaniu do systemu, który nie ma nogi stabilizującej. Baza Nuna Pipa Next posiada automatyczne absorbery, które stabilizują fotelik i pochłaniają część sił działających z boku w przypadku kolizji. Aktywują się samoczynnie gdy tylko fotelik zostanie umieszczony w bazie.

Montaż w samochodzie

Montaż w samochodzie Baza umożliwia szybkie i łatwe włożenie i wyjęcie fotelika z samochodu, co oszczędza czas na co dzień. Samą bazę można zwolnić jednym przyciskiem, żeby przełożyć ją do innego pojazdu. Bazę Pipa Netx montuje się w mniej niż pół minuty dzięki systemowi True lock. Wskaźniki poprawności montażu gwarantują uzyskanie bezpiecznej pozycji, a 13 pozycji ISOFIX zapewnia odpowiednie dopasowanie w niemal każdym samochodzie. Automatycznie opuszczana noga stabilizująca zapewnia dodatkowe podparcie fotelika. Posiada regulację i wskaźnik właściwego podparcia. Dodatkowo strefa zgniotu w jej obrębie przejmuje na siebie siły wyzwolone w trakcie uderzenia, chroniąc przed nimi małego pasażera.

Specyfikacja
Więcej informacji
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Baza isofix Nuna Pipa Next
Twoja ocena