Prześwietlamy produkty. Rowerek biegowy Lionelo Alex

Prześwietlamy produkty – rowerek biegowy Lionelo Alex

Rowerek biegowy polecany jest maluszkom już od trzeciego roku życia i jest to doskonały wstęp do nauki na tradycyjnym rowerze. Dziecko podczas jazdy odpycha się od podłoża nóżkami, dzięki czemu wzmacnia swoje mięśnie i uczy się koordynacji ruchowej. Lionelo Alex to jeden z najbardziej lubianych rowerków biegowych renomowanej marki Lionelo. Połączenie wysokojakościowych materiałów, ciekawego designu i niskiej ceny sprawia, że ten pojazd dla maluszków jest wart uwagi. Czym zaś może poszczycić się rowerek Lionelo Alex?

Czytaj więcej…
Wózek spacerowy z gondolą – wielofunkcyjność na długie lata

Wózek spacerowy z gondolą – wielofunkcyjność na długie lata

Wspólne spacery z dziećmi są nieodłączną częścią ich dorastania już od pierwszych dni ich życia. Z radością spędzamy te wspólne chwile i przyglądamy się, jak nasze pociechy coraz bardziej poznają otaczający ich świat. Chcąc nie chcąc dzieci szybko rosną, co łączy się ze zmianą wózka głębokiego na spacerowy. By nie zmieniać szybko wózka, może zdecydować się na zakup wózka wielofunkcyjnego, który dzięki gondoli może pełnić funkcję zarówno wózka głębokiego, jak i spacerówki.

Czytaj więcej…
Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bramki dla dzieci

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bramki dla dzieci?

Wychowując małe dziecko, przede wszystkim chcemy zadbać o jego bezpieczeństwo, by mogło zdrowo się rozwijać. Maluszki jednak słyną ze swojej ciekawości i chętnie zwiedzają nowe zakamarki domu. Nie wszystkie miejsca są jednak dla nich bezpieczne, kiedy jeszcze w pełni nie kontrolują swojego ciała. Wysokie schody, czy kuchnia z możliwymi ostrymi rzeczami może stanowić dla nich zagrożenie.

Czytaj więcej…
6 powodów dla których warto kupić nianię elektroniczną

Niania elektroniczna – 6 powodów dla których warto ją kupić

Na rynku możemy znaleźć coraz to więcej urządzeń, które wspierają młodych rodziców i usprawniają opiekę nad maluszkami. Jednym z takich urządzeń jest niania elektroniczna – składająca się z odbiornika i nadajnika. Pozwala na zdalne nasłuchiwanie dziecka a w niektórych przypadkach, jeśli wyposażona w kamery, również na podgląd. To właśnie dzięki nim, możesz spokojnie zostawić dziecko samo w pokoju. Jakie jednak są zalety niani?

Czytaj więcej…
Rowerek biegowy czy trójkołowy? Jaki wybrać?

Rowerek biegowy, czy rowerek trójkołowy?

Rowerki dla dzieci to znakomita forma zabawy podczas spacerów, kiedy wózki już nie są dla maluchów takie atrakcyjne. Przepełnione energią dzieci chcą poznawać świat coraz bardziej i intensywniej, a energia, która je rozpiera, zdecydowanie nie pozwoli im usiedzieć grzecznie w wózku. Rowerek może okazać się zatem czymś idealnym – nie tylko dostarczy maluchowi frajdy, ale też nowych doznań i umiejętności.

Czytaj więcej…
Nosidełko dla niemowlaka - pozytywny wpływ na rozwój

Nosidełko dla niemowlaka – pozytywny wpływ na rozwój dziecka

Nosidełka zapewniają komfortowy transport dziecka i są wielkim wybawieniem, kiedy nie możemy użyć w danym momencie wózka. Dzięki nim dziecko znajduje się bliżej rodzica, przez co zacieśniane są więzi tak ważne dla obu. Jednak by nasza pociecha rozwijała się zdrowo i prawidłowo, powinniśmy pamiętać o paru różnych czynnikach, które mogą mieć na to wpływ podczas korzystania z nosidełek.

Czytaj więcej…
Prześwietlamy produkty - wózek spacerowy Lionelo Emma

Prześwietlamy produkty – wózek spacerowy Lionelo Emma

Lionelo Emma to jeden z wózków renomowanej marki Lionelo, który pokochało mnóstwo rodziców. Z jednej strony jest to ciekawy design i dużo użytecznych funkcji przy jednocześnie niskiej cenie. Przed ostateczną decyzją zakupu wózka warto się przyjrzeć jego cechom. Spójrzmy zatem na te, które do zaoferowania ma nam Emma!

Czytaj więcej…
Rowerek biegowy, trójkołowy, hulajnoga - jak zachęcić dziecko do aktywności na dworze

Zabawa na świeżym powietrzu – jak zachęcić dzieci do aktywności na dworze

Rodzice wiedzą, jak ważny jest dla dzieci czas spędzany na świeżym powietrzu. Już od małego maluszki zabierane są na spacery i kiedy mogą już same się poruszać, chętnie same eksplorują otoczenie. W pewnym momencie chcą kosztować znacznie więcej z życia i przyda się dodatkowy bodziec, który nie tylko będzie je bawił, ale także rozwijał. Idealnym rozwiązaniem będzie specjalny pojazd dla dziecka w postaci rowerka lub hulajnogi. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Czytaj więcej…
Jak wybrać spacerówkę - 3 cechy na które warto zwrócić uwagę

Jak dobrze wybrać wózek spacerowy – 3 cechy na które warto zwrócić uwagę.

Wybór wózka spacerowego to jedna z ważniejszych decyzji, którą muszą podjąć młodzi rodzice. Spacerówka powinna być nie tylko odpowiednio dobrana pod zapotrzebowania dziecka, ale także pod zapotrzebowania rodziców. Ponadto powinna być wytrzymała, służyć przez lata i mieć szereg udogodnień. Rynek oferuje szeroką gamę wózków spacerowych z różnymi dodatkami, z którymi przed wyborem wymarzonego wózka powinieneś się zapoznać, zwłaszcza jeśli to będzie twój pierwszy taki zakup. Poniżej podpowiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę przy doborze spacerówki.

Czytaj więcej…
Leżaczek bujaczek – w trosce o spokojny sen dziecka

Leżaczek bujaczek – w trosce o spokojny sen dziecka

Zdrowy i spokojny sen to niezwykle ważna część pierwszych lat dziecka. Niemowlęta potrafią spać przez około 14 godzin i powinniśmy umożliwić im częste drzemki, by wspomóc ich zdrowy rozwój. To właśnie wtedy dzieci mogą spokojnie zregenerować organizm. Brak dostatecznej ilości snu może doprowadzić u nich nawet do agresji lub izolacji od otoczenia, dlatego tak ważne jest zapewnienie dziecku odpowiedniej ilości zdrowego snu. Często jednak maluszki mają problemy z zasypianiem, zwłaszcza kiedy tak bardzo uwielbiają monotonny ruch kołyski. Sprawia to jednak, że rodzice muszą cały czas siedzieć przy kołysce, w chwilach, kiedy mogliby zająć się swoimi obowiązkami.

Czytaj więcej…