Facebook Pixel

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

225,00 PLN

Bramka ochronna Lionelo Tulia

Ciekawość dzieci nie zna granic. Maluszki jednak jeszcze nie do końca potrafią same dokonywać oceny bezpieczeństwa, więc potrzebują stałego nadzoru. Barierka ochronna Lionelo Tulia, wykonana z wysokiej jakości materiałów, ochroni maluszka przed opuszczaniem bezpiecznej dla niego przestrzeni. Dzięki niej rodzice zawsze mają pewność, że dziecku nic nie grozi.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Bezpieczny montaż bramki

Uniwersalna barierka zabezpieczająca Lionelo Tulia może zostać zamontowana w dowolnym miejscu. Jej łatwa obsługa, możliwość zwinięcia oraz przyjazna stylistyka sprawiają, że jest to blokada, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Może zabezpieczać ściany betonowe lub drewniane, wyznaczać bezpieczną przestrzeń oraz odgradzać pomieszczenia. Jest to alternatywa dla klasycznych barierek metalowych, której przewagą jest miękkość materiału, nowoczesne zabezpieczenia i neutralna estetyka.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Stabilna barierka z odpornej siatki

Producent zadbał o skuteczne zabezpieczenia – system ClipGuard aktywowany jednym klipsem umożliwia swobodne zwijanie i rozwijanie blokady. Umieszczony w miejscu niedostępnym dla malucha przycisk pozwala na łatwą obsługę rolety. Jej rozsunięcie możliwe jest wyłącznie po odblokowaniu zatrzasków, zatem nie musisz obawiać się, że dziecko samo przypadkowo zwinie barierkę. Wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie niwelują ryzyko skaleczenia, uwagę zwraca również brak progów.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Dowolność zastosowania

Bramka zabezpieczająca Lionelo Tulia dostępna jest w zestawie z trzema uchwytami do montażu w różnych miejscach. Jest lekka, więc bez trudu przeniesiesz ją w dowolne miejsce. Szeroka na 140 cm barierka sprawdzi się w każdej sytuacji. Wykonana z trwałego materiału syntetycznego, może być stosowana także na zewnątrz – jest odporna na działanie promieni UV oraz deszczu. Dzięki tej barierce Twoje dziecko może korzystać ze swobodnej zabawy w bezpiecznej przestrzeni, a Ty nie musisz obawiać się, że stanie mu się krzywda

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Sprawdzona jakość

Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo Tulia potwierdza przyznany certyfikat SGS. Bramka spełnia dyrektywy normy EN. Ponadto otrzymaliśmy znak jakości KidZone, który jest wyrazem uznania dla marki za wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa produktów. Dodatkowo potwierdza to specjalny pakiet Lionelo Assistance.

Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelTulia
Sposób montażuŚruby
Wymiary bramki93 x do 140cm
Materiał60% polyester, 40% powłoka PCV
Zestaw3 mocowania na 3 różne lokalizacje
Waga1,35 kg
CertyfikatySGS, EN 1930:2011
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bramka ochronna Lionelo Tulia Grey
Twoja ocena