Facebook Pixel

Bramka metalowa Safety 1st Flat Step White

198,26 PLN

Bramka metalowa Safety 1st Flat Step White z płaskim progiem

Bezpieczna i łatwa w montażu bramka metalowa Safety 1st Flat Step White stanowi skuteczne zabezpieczenie schodów, które warto stosować od momentu, w którym maluch zaczyna się poruszać, czyli od 6 miesiąca do ok. 2 roku życia. Bramkę można umieścić w dowolnym przejściu o szerokości od 73 do 80 cm, a także większym (do 101 cm), za pomocą dodatkowych rozszerzeń (do kupienia poza zestawem). Jej wyróżnikiem jest maksymalnie płaski próg, który zapobiega potknięciu się.

Montaż bez wiercenia

Bramka montowana jest w sposób nieinwazyjny, bez potrzeby wiercenia, za pomocą śrub rozporowych, które zapierają się o ścianę. Montaż polega na odpowiednim wyregulowaniu śrub aż do momentu zaparcia się o framugę. Śruby nie zostawiają śladów, można je wielokrotnie rozkręcać, aby zdemontować lub przestawić barierkę.

Bezpieczny próg

Wykonana z wysokiej jakości materiałów bramka metalowa Safety 1st Flat Step White nie posiada ostrych krawędzi, które mogłyby stanowić zagrożenie dla dziecka. Niewielki, zaokrąglony próg o grubości 1,1 cm stanowi wymagane przez europejski standard zabezpieczenie, zgodnie z normą EN 1930:2011. Bramka otwiera się w dwie strony, po uprzednim zwolnieniu podwójnej blokady. Wskaźnik bezpieczeństwa Secure Tech sygnalizuje o poprawności zamknięcia – za pomocą czerwonego i zielonego koloru.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSAFETY 1ST BRAMKA METAL FLAT STEP WHITE
Sposób montażuRozporowo, bez użycia śrub
Szerokość montażowa73 - 80 cm
MateriałyMetal, plastik
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bramka metalowa Safety 1st Flat Step White
Twoja ocena