Facebook Pixel

Bujaczek huśtawka Joie Sansa 2w1 In The Rain

899,00 PLN

Bujaczek Joie Sansa 2w1

Sansa marki Joie to wielozadaniowa huśtawka i praktyczny bujaczek w jednym. Zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie malucha, będzie doskonałym towarzyszem na co dzień. Dostosowana do maluchów już od pierwszego dnia życia aż do ok. 6 miesiąca życia, a więc osiągnięcia przez nie 9 kilogramów wagi. Wypinane ze stelaża siedzisko może służyć jako przenośny leżaczek do manualnego bujania w każdej przestrzeni. Pełna funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort, które ukoją dziecko, pomogą mu poznać otaczający świat lub uciąć sobie drzemkę.

Bujaczek-huśtawka Joie Sansa 2w1 In The Rain

Gdy liczy się bezpieczeństwo

Bujaczek na wielu poziomach dopasowuje swoje funkcje do potrzeb małego użytkownika. Na szczególną uwagę w tym aspekcie zasługuje wielokierunkowy system ruchów huśtawki: kołysanie z boku na bok, przesuwanie przód-tył oraz połączenie obu tych funkcji. Obracające się o 90° na ramie huśtawki siedzisko pozwala zmieniać kierunek wszystkich ruchów dla większego urozmaicenia. Zarówno prędkość bujania (6 poziomów), jak i regulacja oparcia (3 pozycje), może być indywidualnie dobrana, przez co korzystanie z huśtawki jest niezwykle komfortowe. Pozwala zarówno na aktywny czas zabawy, jak i na drzemkę malucha. Przekształcenie huśtawki w leżaczek jest szybkie i proste – wystarczy wymontować siedzisko ze stelaża. Kiedy zajdzie konieczność wyjmowana podpórka Rock Stop pozwala zablokować kołysanie bujaczka. O bezpieczeństwo dziecka dbają 5-punktowe pasy w systemie zapięć SoftTouch z osłonką centralnej klamry i pasa krokowego.

Bujaczek-huśtawka Joie Sansa 2w1 In The Rain

Komfortowy sen maluszka

Siedzisko w kształcie kokonu, z wyjmowaną i nadającą się do prania wkładką dla niemowląt oraz zagłówkiem, gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych dzieci. Czas aktywności lub drzemki umilą kojące wibracje w 2 różnych trybach oraz uspokajające odgłosy natury i melodie. Do zestawu dołączono pałąk z kolorowymi zabawki, które zachęcą dziecko do zabawy.

Mobilne rozwiązania

Kompaktowa, zajmująca niewiele przestrzeni konstrukcja huśtawki sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Leżaczek jest lekki i wygodny w przenoszeniu. Z łatwością można go przestawić do innego pokoju lub zabrać ze sobą na taras czy balkon. Produkt sprawdzi się również na rodzinnych wyjazdach. Huśtawka może być zasilana prądem lub na baterie, dzięki czemu z łatwością można z niej korzystać również tam, gdzie nie ma gniazdka.

Bujaczek-huśtawka Joie Sansa 2w1 In The Rain

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka9 kg
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
Zasilanieprzy użyciu baterii, adapter
Wymiary71,5 x 53,5 x 77,5 cm
CertyfikatyEN 16232, EN 12790
Rodzaj bujaniaWahadłowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bujaczek huśtawka Joie Sansa 2w1 In The Rain
Twoja ocena