Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Fotelik samochodowy 0-36 kg Coletto Logos Isofix navy

Cena promocyjna 746,10 PLN Regular Price 829,00 PLN 82,90 PLN taniej

Fotelik samochodowy 0-36 kg Coletto Logos Isofix navy dla malucha i starszaka

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 Coletto Logos Isofix navy to model wyjątkowo elegancki i bezpieczny. Pozwala na beztroskie przejazdy z dzieckiem od urodzenia do ok. 12 roku życia. Wytrzymałą konstrukcję i tapicerkę charakteryzuje wysoki standard, a osadzenie na obrotowej bazie 360° gwarantuje stabilność i wygodę. W foteliku można przewozić dziecko przodem i tyłem do kierunku jazdy. Bezpieczna pozycja RWF jest możliwa aż do ok. 4 roku życia (do wagi 18 kg).

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Stabilność fotelika w samochodzie wynika z niezawodnego systemu montażu poprzez złącza Isofix. Pozycję malucha zabezpieczają 5-punktowe pasy, a starszaka pasy samochodowe. Zintegrowana z zagłówkiem konstrukcja uprzęży ułatwia odpowiednie dopasowanie, minimalizując ryzyko popełnienia błędu. Pasy naramienne zabezpieczają miłe w dotyku ochraniacze. Fotelik samochodowy 0-36 kg Coletto Logos Isofix to produkt wykonany zgodnie z europejską normą ECE R44/04.

Szybki montaż 

Fotelik Logos montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix, który polega na wpięciu znajdujących się w bazie łączników i stałe punkty mocowania. Dodatkowym wsparciem jest pas Top Tether, który należy przeprowadzić za oparciem i wpiąć w uchwyt, umieszczony zazwyczaj w bagażniku samochodowym. Zielone wskaźniki sygnalizują poprawność instalacji. W przypadku przypięcia fotelika pasami samochodowymi (przy przewożeniu starszego dziecka) montaż ułatwiają czerwone prowadnice.

Długie podróże bez efektu przegrzania

Innowacyjna, wentylowana skorupa fotelika zwiększa komfort dziecka podczas długich, wielogodzinnych przejazdów. Specjalne otwory odprowadzają ciepło i nadmiar wilgoci oraz zapewniają dopływ świeżego powietrza. Możliwość pochylenia fotelika do pozycji półleżącej pozwala na bezpieczne przejazdy z maluszkiem od 1 dnia życia. System wkładek redukcyjnych dba o wygodną pozycję i przestrzeń dostosowaną do wieku dziecka.

Wyjątkowa tapicerka Bubble seat

Materiał o strukturze „w bąbelki” sprawia, że fotelik samochodowy 0-36 kg Coletto Logos Isofix navy wyróżnia się spośród innych, podobnych modeli. Taka tapicerka jest wygodna i przewiewna. Zaletą jest możliwość zdjęcia materiału i wyprania go w pralce (w temperaturze 30°C), co pozwala zachować czystość w foteliku przez cały okres użytkowania.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLogos Isofix
Przedział wagowy0-36kg
Przedział wiekowy0-12 lat
Sposób montażuIsofix + pas toptether + szelki, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak
Regulacja zagłówkaTak
Obrotowe siedziskoTak
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna, Możliwość prania w pralce
NormyECE R44/04
Waga fotelika12,5 kg
Wymiary fotelika wysokość oparcia 58cm-68cm / szerokość oparcia 35cm
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Coletto Logos Isofix navy
Twoja ocena