Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey

Cena promocyjna 1439,10 PLN 1599,00 PLN 159,90 PLN taniej

Fotelik samochodowy Concord Balance Moonshine Grey

Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy Concord Balance Moonshine Grey zaprojektowany został w oparciu o normę i-Size, która dopuszcza użytkowanie go już od pierwszych dni życia do ok. 4 lat, a dokładniej 105 cm wzrostu. Obrotowa baza fotelika ułatwia wkładanie dziecka do fotelika, a specjalna konstrukcja umożliwia przewożenie malucha przez cały ten czas w najbezpieczniejszej pozycji tyłem do kierunku jazdy. Wygodne wkładki redukujące oraz 5-stopniowa regulacja zagłówka zapewniają komfort podróży oraz pozwalają dopasować przestrzeń w foteliku odpowiednio do zmieniającego się wzrostu dziecka.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey

W trosce o bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo konstrukcji oraz zastosowanych systemów potwierdza europejska norma UN R129. Pewna i stabilna pozycja fotelika Concord Balance Moonshine Grey w przestrzeni samochodu oparta jest na dwóch punktach styku – głównym jest wpięcie w złącza Isofix, a dodatkowym oparcie na podłożu za pomocą nogi stabilizującej. Możliwość przewożenia dziecka tyłem (RWF) aż do 4 roku życia zwiększa bezpieczeństwo wspólnych przejazdów, przy czym dopuszczalne jest stosowanie fotelika przodem do kierunku jazdy po przekroczeniu 15 miesiąca życia. Pozycję w foteliku zabezpieczają pasy 5-punktowe, osłonięte miłymi w dotyku ochraniaczami. Zintegrowana z zagłówkiem regulacja uprzęży ułatwia dopasowanie pasów do wzrostu dziecka, niwelując ryzyko złego przypięcia.

Pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey

Wygodny i bezpieczny Isofix

Fotelik, umieszczony na obrotowej bazie, montowany jest za pomocą złączy Isofix. Sztywne łączniki wysuwane są z bazy pneumatycznie. Następnie można je dokręcić za pomocą śrub, dopasowując w ten sposób bazę do fotela w samochodzie. Zielone znaczniki informują o poprawności wpięcia. Drugim, wymaganym w homologacji i-Size punktem podparcia, jest noga stabilizująca, którą należy stabilnie oprzeć o podłogę w samochodzie. Odpowiednie ustawienie nogi wyznacza kolejny zielony wskaźnik. Możliwość obracania fotelika pozwala na dowolne stosowanie go przodem (po 15 miesiącu życia) lub tyłem do kierunku jazdy, z prawej lub lewej strony samochodu.

Mocowanie fotelika samochodowego 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey

Komfort podróżowania

Wygodne podparcie pleców w foteliku Concord Balance Moonshine Grey wynika z kolebkowego kształtu skorupy oraz systemu miękkich wkładek redukujących. Fotelik można odchylić do tyłu do kąta nachylenia ok. 45 stopni, zapewniając maluchowi wygodną pozycję podczas samochodowej drzemki. Otwory wentylacyjne przy podstawie dbają o prawidłową cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości tapicerka nie powoduje podrażnień i pozwala na długą podróż w samochodzie, bez uczucia zmęczenia i dyskomfortu.

Komfortowe użytkowanie fotelika samochodowego 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey

Minimalistyczne wzornictwo

Fotelik Concord Balance Moonshine Grey utrzymany jest w kolorach ponadczasowej szarości, która wpasuje się w każde samochodowe wnętrze. Odpowiednio zadbane, łatwe w czyszczeniu materiały długo zachowują świeży i higieniczny wygląd, a pojawiające się zabrudzenia schodzą po przetarciu wilgotną szmatką.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowy45-105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka5-poziomowa
Obrotowe siedziskoTak
Zgodny z i-SizeTak
Dodatkowe informacjeObrotowy
NormyECE R129
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Moonshine Grey
Twoja ocena