Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black

Cena promocyjna 1439,10 PLN 1599,00 PLN 159,90 PLN taniej

Fotelik samochodowy Concord Balance Shadow Black

Wygodny w użytkowaniu i obsłudze fotelik samochodowy Concord Balance Shadow Black na obrotowej bazie pozwala na bezpieczne przewożenie dziecka w samochodzie już od pierwszych dni życia do wieku ok. 4 lat (105 cm wzrostu). Popularny system mocowania, za pomocą złączy Isofix, pozwala na szybkie i poprawne wpięcie fotelika. Zastosowanie dodatkowego punktu podparcia w postaci nogi stabilizującej zapewnia, wymaganą w homologacji i-Size, stabilność. Możliwość obrotu ułatwia dostęp do dziecka.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black

5-punktowa uprząż

Wycieczki samochodowe z fotelikiem Concord Balance Shadow Black są komfortowe i bezpieczne, zgodnie z europejską normą UN R129. O stabilną pozycję dziecka dbają pasy 5-punktowe, zabezpieczone miłymi w dotyku ochraniaczami, które nie drażnią jego delikatnej skóry. Zintegrowana z zagłówkiem 5-stopniowa regulacja uprzęży pozwala jednocześnie ustawić zagłówek w odpowiednim miejscu pod głową malucha oraz pasy naramienne we właściwym punkcie na obręczy barkowej. Możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia to system, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Jeśli jest taka potrzeba, po ukończeniu przez dziecko 15 miesięcy, można obrócić fotelik przodem do kierunku jazdy.

Bezpieczeństwo w foteliku samochodowym 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black

Szybka instalacja przy użyciu złączy Isofix

Wpięcie w złącza Isofix jest łatwe i wygodne, a dzięki wskaźnikom na bazie można mieć pewność poprawności montażu. Podobnie jest z instalacją nogi stabilizującej. Należy ją wysunąć na odpowiednią długość w taki sposób, aby oparła się o podłogę w samochodzie. Zielony wskaźnik wskaże najbardziej bezpieczne ułożenie. Dzięki obrotowej bazie można ustawić fotelik pod dowolnym kątem, bez konieczności demontażu, mając pewność niezmiennie stabilnej pozycji. Jest to rozwiązanie wygodne, zwłaszcza przy wkładaniu i wyjmowaniu młodszych dzieci.

Noga stabilizująca fotelika samochodowego 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black

Wygodna pozycja w foteliku

Miękkie obicie fotelika Concord Balance Shadow Black, pozbawione ostrych zakończeń, zapewnia wygodną przestrzeń na aktywne wycieczki samochodem. Dzięki możliwości zmiany kąta nachylenia do ok. 45 stopni oraz przemyślanej konstrukcji boków i zagłówka w foteliku można także komfortowo drzemać, stale utrzymując bezpieczną pozycję. Otwory wentylacyjne, umieszczone w podstawie, zapewniają dbają o dostęp świeżego powietrza, zapobiegając przegrzaniu. Zawarta w zestawie wkładka redukcyjna dba o optymalne dopasowanie do przestrzeni fotelika dziecka w pierwszych miesiącach życia.

Komfort użytkowania fotelika samochodowego 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black

Ponadczasowe wzornictwo

Czarna kolorystyka produktu dba o spójność stylistyczną wnętrza samochodu. Wysokiej jakości tapicerkę łatwo jest utrzymać w czystości, a bieżące zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, zachowując w ten sposób wysoki standard fotelika Concord Balance Shadow Black przez cały okres użytkowania.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowy45-105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka5-poziomowa
Obrotowe siedziskoTak
Zgodny z i-SizeTak
Dodatkowe informacjeObrotowy
NormyECE R129
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Shadow Black
Twoja ocena