Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black

1236,06 PLN

Fotelik samochodowy 0-18 Concord Balance Soft Black w normie i-Size

Wygodny i przede wszystkim bezpieczny fotelik samochodowy 0-18 Concord Balance Soft Black pozwala na przewożenie dziecka tyłem (RWF) nawet do 4 roku życia (do 18 kg). Zamontowany jest na obrotowej bazie, która jest zintegrowana z fotelikiem. Dzięki niej można obrócić całość pod dowolnym kątem, co jest dużym ułatwieniem przy wkładaniu i wyjmowaniu malucha z samochodu. Zastosowanie bazy zapewnia dziecku wystarczającą ilość miejsca na nogi, pozwalając na stosowanie tego modelu aż do osiągnięcia 105 cm wzrostu.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black

Regulacja pasów zintegrowana z zagłówkiem

Kolebkowa konstrukcja fotelika skutecznie chroni małego podróżnika w sytuacjach wypadku drogowego, zarówno w przypadku zderzenia czołowego, jak i kolizji bocznej. Nad stabilnością pozycji czuwają pasy 5-punktowe, których regulacja zintegrowana jest z zagłówkiem. Takie rozwiązanie pomaga opiekunowi prawidłowo wyregulować fotelik względem wzrostu dziecka. Pasy naramienne pokrywają miłe w dotyku ochraniacze, które chronią delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami. Bezpieczeństwo konstrukcji i systemów potwierdza zgodność z europejską normą UN R129.

Bezpieczeństwo w foteliki samochodowym 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black

Stabilny montaż Isofix

Montaż fotelika samochodowego 0-18 Concord Balance Soft Black polega na wpięciu wysuwanych, sztywnych łączników w stałe przyłącza Isofix w samochodzie. Baza posiada dodatkowy punkt styku w postaci nogi stabilizującej, której odpowiednie ustawienie zwiększa bezpieczeństwo przez cały czas przewożenia dziecka. O poprawności montażu informują zielone znaczniki na łącznikach i z przodu bazy.

Montaż fotelika samochodowego 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black

Możliwość regulacji kąta odchylenia

Fotelik pozwala na przewożenie dziecka już od pierwszych dni życia dzięki możliwości odchylenia oparcia pod kątem ok. 45 stopni. Taka pozycja jest najbardziej bezpieczna dla noworodka i niemowlęcia, które nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć. Znajdujące się w podstawie otwory wentylacyjne dbają o odpowiednią cyrkulację powietrza, zwiększając komfort podróżowania latem. W zestawie znajduje się wygodna wkładka redukcyjna dla noworodka, zwiększająca wygodę i dopasowanie podczas pierwszych przejazdów.

Regulacja oparcia w foteliku samochodowym 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black

Klasyka wzornictwa

Odświeżona wersja czarnego fotelika samochodowego 0-18 Concord Balance Soft Black wpasuje się we wnętrze każdego samochodu. Fotelik zapewni wysoki komfort użytkowania przez całe 4 lata. Co więcej, wytrzymała tapicerka, uszyta z wysokiej jakości materiału, jest łatwa w czyszczeniu. Bieżące zabrudzenia wystarczy lekko przetrzeć wilgotną szmatką.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuCONCORD BALANCE SOFT BLACK
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowy45-105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Regulacja zagłówka5-poziomowa
Obrotowe siedziskoTak
Zgodny z i-SizeTak
Dodatkowe informacjeObrotowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Concord Balance i-Size Soft Black
Twoja ocena