Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Ascent i-Size Black

Cena promocyjna 629,10 PLN 699,00 PLN 69,90 PLN taniej

Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Ascent Black i-Size

Wygodny i ergonomiczny fotelik samochodowy Graco Ascent Black, wykonany w oparciu o normę i- Size, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w przewożeniu dziecka samochodem od urodzenia do ok. 4 roku życia (105 cm wzrostu). Rygorystyczne wymogi homologacji i-Size oznaczają większą stabilność fotelika, w oparciu o dwa punkty styku, które wykluczają możliwość przesuwania się po kanapie samochodowej, w momencie gdy zamontowany jest na bazie Isofamily (do kupienia osobno). Solidność konstrukcji oraz systemów ochrony potwierdza szwedzki certyfikat jakości TEST PLUS.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco i-Size Ascent Black

Bezpieczna pozycja RWF

Fotelik samochodowy Graco Ascent Black pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 4 roku życia. O ochronę boczną dba system Safety Surround z technologią TrueShield, na który składa się wypełnienie boków fotelika energochłonną pianką EPS oraz dodatkowe, sztywne wzmocnienia, montowane od strony drzwi, które przejmują siłę uderzeniową w przypadku kolizji bocznych. Pozycję malucha stabilizują pasy 5-punktowe, z miękkimi ochraniaczami, które zapobiegają podrażnieniom. Pasy naramienne zintegrowane są z zagłówkiem, co ułatwia ich właściwe ustawienie względem wzrostu dziecka. Produkt spełnia europejską normą UN R129, która związana jest z homologacją i-Size.

Ochrona boczna w foteliku samochodowym 0-18 kg Graco i-Size Ascent Black

Montaż na bazie Isofix

Fotelik samochodowy Graco Ascent Black montowany jest wyłącznie na bazie Graco Isofamily (do kupienia osobno) przy pomocy złączy Isofix. Drugim punktem podparcia jest noga stabilizująca, zintegrowana z bazą, o której odpowiednim ustawieniu informuje zielony wskaźnik. Istnieje możliwość wypięcia fotelika z bazy w celu przeniesienia go w inne miejsce. Na bazie można zamontować inne foteliki marki Graco – SnugRide oraz Snugessentials.

Baza Isofix do fotelika samochodowego 0-18 kg Graco i-Size Ascent Black

Komfortowe podróże w samochodzie

Wygodny zagłówek z 7-stopniową regulacją wysokości skutecznie zabezpiecza okolice głowy i szyi oraz zapewnia wygodę podczas długich przejazdów. Wkładka redukująca pozwala na odpowiednie dopasowanie przestrzeni fotelika do młodszego podróżnika, już od pierwszych dni życia. Ergonomiczna tapicerka, wyłożona miękką pianką, zapewnia nie tylko odpowiednie podparcie ciała, ale także dba o odpowiednią wentylację, zapobiegając przegrzaniu. Możliwość odchylenia oparcia w 6 pozycjach pozwala na bezpieczne drzemki. Konstrukcja fotelika zapewnia odpowiednio dużo przestrzeni na nogi w całym przedziale wyznaczonym przez normę i-Size, czyli do 105 cm wzrostu.

Regulacja zagłówka fotelika samochodowego 0-18 kg Graco i-Size Ascent Black

Funkcjonalny fotelik w klasycznej kolorystyce

Stylistyka fotelika samochodowego Graco Ascent Black utrzymana jest w klasycznym, sportowym stylu. Czarny kolor tapicerki uzupełniają szare wstawki, co tworzy razem spójną całość. Materiał jest łatwy w czyszczeniu, a pojawiające się zabrudzenia schodzą po przetarciu wilgotną szmatką.

Stylistyka fotelika samochodowego 0-18 kg Graco i-Size Ascent Black

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Regulacja oparciaTak, 6-stopniowa
Regulacja oparciaTak
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka7-poziomowa
Zgodny z i-SizeTak
NormyECE R129
Waga10,5 kg
Wymiary fotelika47.5 x 44.5 x 74.6 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Ascent i-Size Black
Twoja ocena