Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Cena promocyjna 899,10 PLN 999,00 PLN 99,90 PLN taniej

Obrotowy fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Fotelik samochodowy Graco Turn2Me Black przeznaczony jest do przewożenia dzieci z dwóch pierwszych grup wagowych (0+/I). Obrotowa baza, montowana za pomocą złączy Isofix, ułatwia wkładania i przypinanie dziecka oraz pozwala na bezpieczne przejazdy tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 4 roku życia (lub osiągnięcia wagi 18 kg). Wygodne wkładki redukcyjne oraz możliwość odchylenia fotelika do kąta 45° zapewnia odpowiedni komfort małemu dziecku, w pierwszych miesiącach życia. Z kolei o komfort starszego podróżnika dba miękkie, ergonomiczne siedzisko z dobrym systemem regulacji. To produkt dla osób, którym zależy na maksymalnym bezpieczeństwie dziecka podczas samochodowych wycieczek.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Bezpieczna jazda RWF

Największym atutem fotelika samochodowego Graco Tunr2Me Black jest możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 4 roku życia. Jest to najbardziej bezpieczna pozycja w samochodzie, a dzięki specjalnej konstrukcji oraz zastosowaniu obrotowej bazy, nawet 4-letni przedszkolak ma wystarczająco dużo miejsca na nogi. Pozycję malucha stabilizują 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, osłonięte miękkimi ochraniaczami. Połączenie pasów naramiennych z zagłówkiem ułatwia dopasowanie do wzrostu dziecka. O ochronę boczną dba system Safety Surround, który poprzez odpowiednią konstrukcję boków redukuje siłę uderzeniową w przypadku kolizji drogowych. Produkt jest zgodny z europejską normą ECE R44.04.

Przewożenie tyłem w foteliku samochodowym 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Stabilny montaż na bazie

Fotelik, zintegrowany z obrotową bazą, montowany jest za pomocą sztywnych łączników, wpinanych w samochodowe złącza Isofix. Drugim punktem podparcia jest noga stabilizująca, którą należy postawić na podłodze w samochodzie i ustabilizować za pomocą 12-stopniowej regulacji, aż do pojawienia się zielonego znacznika poprawności montażu. Fotelik można obracać za pomocą przycisku umieszczonego przy podstawie. Istnieje możliwość przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy od 9 miesiąca życia, przy czym zalecana jest jak najdłuższa jazda tyłem.

Montaż fotelika samochodowego 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Wygodne przejazdy w samochodzie

Zarówno przy montażu tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, można odchylić fotelik w 5 różnych płaszczyznach, co zwiększa wygodę podróżowania oraz zapewnia stały poziom ochrony. Wyprofilowany zagłówek z 6-stopniową regulacją wysokości zapewnia optymalne ułożenie głowy oraz czuwa nad bezpieczną pozycją podczas aktywnych przejazdów oraz beztroskich drzemek w samochodzie. O odpowiednią cyrkulację powietrza dba system wentylacji, na który składają się specjalne otwory w podstawie fotelika oraz oddychająca struktura tapicerki. Miękka pianka umieszczona pod tapicerką, dopasowuje się do ciała dziecka, zmniejszając dyskomfort długich podróży.

Regulacja wysokości zagłówka w foteliku samochodowym 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Klasyczne wzornictwo

Wysoka jakość tapicerki w czarnym, ponadczasowym kolorze sprawia, że fotelik samochodowy Graco Turn2Me Black wpasuje się w stylistykę każdego pojazdu. Zastosowanie zmywalnych tkanin, pozwala na zachowanie schludnego i higienicznego wyglądu przez długi czas, a pojawiające się zabrudzenia szybko schodzą po przetarciu wilgotną szmatką.

Czyszczenie fotelika samochodowego 0-18 kg Graco Turn2Me Black

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparcia5-stopniowa przodem i 5-stopniowa tyłem
Regulacja oparciaTak
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka6-poziomowa
Obrotowe siedziskoTak
NormyECE R44/04
Waga12,96 kg
Wymiary fotelika55 x 45 x 67.1-76.5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Graco Turn2Me Black
Twoja ocena