Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select i-Size Teal Green

Cena promocyjna 953,52 PLN Regular Price 1096,00 PLN 142,48 PLN taniej

Fotelik Recaro Kio Select Teal Green

Fotelik samochodowy Recaro Kio zaprojektowany został z myślą o bezpiecznych i komfortowych podróżach z dzieckiem przez jak najdłuższy czas. Możliwość zamontowania fotelika na tej samej bazie ISOFIX, która była potrzebna do nosidełka Recaro Avan, ułatwia przejście na kolejny fotelik, a system szybkiego wpięcia w bazę czyni je jeszcze łatwiejszym. Recaro Kio zapewnia bezpieczną pozycję i komfort podróżowania dziecku, według homologacji i-Size, od 60 do 105 cm. Fotelik spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, zgodnie ze standardem UN R129, a jego wyjątkowa stylistyka oraz jakość spotkały się z międzynarodowym uznaniem, co potwierdzają prestiżowe nagrody w konkursie Plus X Award, zdobyte w 2020 roku.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select Teal Green

Bezpieczna pozycja podczas podróży

Dziecko ma zapewnioną odpowiednią pozycję w foteliku dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa, których konstrukcja niweluje luzy i zapobiega przesuwaniu się na boki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemu HERO, czyli połączeniu zagłówka z ochraniaczami pasów naramiennych. Dzięki temu pasy nie plączą się i nie skręcają, co wyklucza możliwość popełnienia błędu przy ich zapinaniu oraz usprawnia wkładanie dziecka do fotelika. Na uwagę zasługuje budowa klamry, która, po wyjęciu malucha, samoczynnie odgina się do przodu, dzięki czemu łatwiej jest ponownie umieścić dziecko w siedzisku. Konstrukcja produktu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na drodze, a dodatkowe absorbery ASP, umieszczone po bokach, zmniejszają siłę uderzenia podczas kolizji bocznej.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select Teal Green

Wygoda użytkowania do 4 roku życia

Możliwość montażu fotelika Recaro Kio na bazie, poprzednio używanego nosidełka Recaro Avan, pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia montaż drugiego fotelika. Stabilna konstrukcja bazy oparta na systemie ISOFIX w połączeniu z teleskopową nogą stabilizującą to obecnie najbardziej bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które zapewnia wymagane dwa punkty podparcia, nie zaburzając komfortu kierowcy i pasażerów. Samo wpięcie fotelika Recaro jest bardzo łatwe i odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Możliwość montażu tyłem (RWF) lub przodem (FWF) do kierunku jazdy ma na celu dbałość o jak największy komfort malucha, przy czym, mając na uwadze bezpieczeństwo, zalecane jest jak najdłuższe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select Teal Green

Fotelik dopasowany do użytkownika

Wygodna pianka memory, regulacja pasów oraz przyjemne w dotyku ochraniacze zapewniają małemu podróżnikowi maksymalny komfort, nawet podczas długich, wielogodzinnych podróży. O prawidłowy przepływ powietrza dba zaawansowany system wentylacji, na który składają się specjalne otwory i kanały w skorupie fotelika oraz siateczkowe elementy tapicerki. Regulowany zagłówek pozwala dopasować siedzisko do wzrostu rosnącego malucha, zapewniając, dzięki zintegrowanym z nim pasom, właściwą i bezpieczną pozycję. Fotelik posiada 3-stopniową regulację kąta nachylenia, co zapewnia wygodną przestrzeń do odpoczynku i drzemek w samochodzie.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select Teal Green

Stonowane wzornictwo

Zaokrąglone kształty konstrukcji oraz przemyślana struktura budowy skorupy i tapicerki zapewniają wysoki komfort użytkowania, który jest dostosowany do delikatnej skóry dziecka. Stylistyka produktu jest uniwersalna, a duży wybór pozwala na dopasowanie fotelika do osobistych preferencji oraz wnętrza samochodu. Recaro Kio to fotelik ergonomiczny i funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu dla dziecka i opiekuna.

Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select Teal Green

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowy60 - 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 5 poziomów
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
Stelaż – materiał100% HDPE (polietylen); Aluminium; Stal
Tapicerka - materiał100% Poliester
NormyECE R129
Waga fotelika7,8 kg
Wymiary fotelika44 x 46 x 65 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18 kg Recaro Kio Select i-Size Teal Green
Twoja ocena