Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18kg Graco Extend Iron

399,00 PLN

Fotelik Graco Extend Iron

Extend marki Graco to fotelik samochodowy zaprojektowany dla dzieci już od pierwszych dni ich życia. Zapewnia bezpieczeństwo grupom wagowym 0+/1, z możliwością montażu tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg. Jego unikalna konstrukcja daje gwarancję ochrony i wygodnej podróży aż do 4 roku życia. Produkt posiada 4 opcje nachylenia, miękką tapicerkę i wzmocnienia boczne, które sprawiają, że będzie świetnym wyborem na pierwsze lata życia, dając dziecku komfort i pełną wygodę.

Fotelik samochodowy 0-18kg Graco Extend Iron

Gdy liczy się bezpieczeństwo

Fotelik posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji, by jak najlepiej dopasować je do indywidualnych potrzeb dziecka. W trosce o skórę malucha zainstalowano na nich również osłonki naramienne. Ale to nie wszystko. Konstrukcja ma system dodatkowych zabezpieczeń bocznych, które zapewniają wzmocnioną ochronę głowy dziecka na każdym etapie. Graco Extend poddano wieloetapowej weryfikacji i kontroli. Spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Stabilny i trwały montaż

Montowanie fotelika za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Wszystko dzięki zaznaczonym kolorem kierunkom prowadzenia pasa. Bezpieczeństwo zapewniają podwójne blokady utrzymujące fotelik w stabilnej pozycji. Eksperci zalecają, by dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość zamontowania fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 18 kg/4 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-18kg Graco Extend Iron

Wygoda dla maluszka

Wyjmowana wkładka redukcyjna dla kilkudniowego dziecka stanowi stabilną podstawę, gwarantując mu stabilną i wygodną podróż. Pomaga ona dopasować się, chroni kręgosłup i utrzymuje pociechę w prawidłowej pozycji przez całą drogę. Twórcom zależało bowiem nie tylko na bezpieczeństwie, ale również wygodzie niemowląt. 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia fotelika (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy, co z pewnością docenią również ich rodzice.

Neutralna kolorystyka

Eleganckie odcienie szarości będą dobrze wyglądać mimo upływu lat. Extend doskonale odnajdzie się więc we wnętrzu każdego samochodu, nie zaburzając wizualnie jego odbioru. Obicie samo w sobie jest miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. W każdej chwili można je odpiąć i wyprać w delikatnym programie, by zachować czystość tapicerki.

Fotelik samochodowy 0-18kg Graco Extend Iron

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak, 4 pozycje
Regulacja zagłówkatak
Waga fotelika6,11 kg
Wymiary fotelika50,3 x 42,7 x 62,6 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18kg Graco Extend Iron
Twoja ocena