Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF i-Size

799,99 PLN

Fotelik samochodowy Antoon RWF

Antoon RWF to wygodny i wszechstronny fotelik samochodowy oferujący wysoki poziom bezpieczeństwa, co potwierdza homologacja i-Size. Zapewnia on możliwość przewożenia pociechy nie tylko przodem, ale również tyłem do kierunku jazdy i to przez cały okres korzystania z fotelika. Antoon RWF przeznaczony jest dla dzieci należących do grupy wzrostowej od 40 cm do 105 cm (lub ważących do ok. 18 kg).

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Certyfikowany standard bezpieczeństwa

Fotelik Antoon RWF posiada homologację i-Size, której normy zostały opracowane w oparciu o wieloletnie badania przeprowadzane przez renomowane ośrodki na całym świecie. Aby uzyskać certyfikat wydawany przez jednostkę badawczą TÜV, produkt musi pozytywnie przejść czołowe, tylne i boczne rygorystyczne testy zderzeniowe. Norma i-Size kładzie nacisk na montaż fotelików za pomocą systemu ISOFIX oraz ich dopasowywanie ze względu na wzrost dziecka, a nie jego wagę.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Łatwy montaż i wzmocniona struktura fotelika

Dzięki zastosowaniu systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej montaż fotelika Antoon RWF jest łatwy i szybki. Model wyposażony jest w mocne pasy posiadające dodatkowe poduszki zapobiegające otarciom skóry dziecka oraz nakładki antypoślizgowe zabezpieczające właściwe ich położenie. Z kolei zastosowanie klamry pasów szwedzkiej firmy Holmbergs dodatkowo podnosi standardy bezpieczeństwa przyjętych rozwiązań.

Masywna i wytrzymała konstrukcja modelu Antoon RWF została zbudowana z energochłonnych materiałów. Fotelik otrzymał również wzmocnienia boczne SIPS oraz zagłówek o wzmocnionej strukturze.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Funkcjonalność i bezpieczne podróżowanie

Zastosowanie bazy obrotowej o zakresie 360 stopni sprawia, że Antoon RWF oferuje bardzo wysoki poziom funkcjonalności i wydajności. Rotacyjność siedziska bez konieczności wypinania go z prowadnic umożliwia swobodne obracanie go w stronę drzwi samochodu, by wygodnie umieścić lub bezproblemowo wyciągnąć maluszka. Pomagają w tym również specjalne uchwyty na pasy.

Antoon RWF jest zaprojektowany w taki sposób, by zgodnie z rekomendacjami specjalistów do spraw bezpieczeństwa najmłodsi mogli podróżować tyłem do kierunku jazdy i to już od pierwszych dni swojego życia aż do osiągnięcia 105 cm wzrostu. Jednocześnie umożliwia przewóz przodem do kierunku jazdy pod warunkiem, że dziecko znajduje się w przedziale wzrostowym 76 cm – 105 cm.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Komfortowa podróż

Fotelik dysponuje 10-stopniową regulacją zagłówka, co powoduje, że rośnie razem z dzieckiem. Funkcja została również zintegrowana z regulacją pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu modyfikacja położenia zagłówka nie wymusza każdorazowo zmiany ich ustawienia. W zestawie modelu Antoon RWF znajduje się przeznaczona dla najmłodszych dzieci poduszka piankowa wykonana z wysokiej jakości materiału memory foam. Tworzywo skutecznie pochłania przeciążenia i dostosowuje się do kształtu głowy, wpływając jednocześnie na większy komfort podróży.

Oparcie fotelika Antoon RWF posiada 5-stopniową regulacją pochylenia (4 poziomy przodem, 1 poziom tyłem do kierunku jazdy), dzięki czemu łatwo jest zmienić jego położenie z pozycji siedzącej do półleżącej. Do zestawu fotelika dołączono również wkładkę lędźwiową chroniącą kręgosłup dziecka oraz wkładkę Dri-Seat zapewniającą prawidłową cyrkulację powietrza i pozwalającą skórze oddychać. Z kolei w pogodne dni przed intensywnym słońcem ochroni maluszka dołączony do zestawu daszek. Ponadto Antoon RWF otrzymał miękkie, elastyczne i wytrzymałe obicie, które można prać w temperaturze 30 stopni.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Karta Dziecka – pomoc w nagłych wypadkach

W zestawie fotelika samochodowego Antoon RWF znajduje się Karta Dziecka służąca do gromadzenia podstawowych informacji dotyczących zdrowia maluszka (np. grupy krwi czy alergii na leki), które mogą być istotne dla lekarzy lub ratowników. Wypełnioną kartę należy umieścić w widocznym miejscu fotelika, aby w razie wypadku interweniujący specjaliści mieli bezpośredni dostęp do potrzebnych danych.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Antoon RWF Carbon
SkuALO-ANTOON RWF CARBON
Przedział wagowy0-18 kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Przedział wiekowy0-48 miesięcy
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Wymiary fotelikaWymiary produktu (bez nogi stabilizującej): 41,5 x 55 x 61 - 80 cm, Długość nogi stabilizującej: 27 – 52,5 cm, Wymiary zagłówka: 16 x 22 cm, Wymiary oparcia: 32 x 35 cm, Wymiary siedziska: 28x32 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Antoon RWF i-Size
Twoja ocena