Facebook Pixel

Nosidełko dla niemowlaków 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

1499,00 PLN

Fotelik Nuna Arra Charcoal z bazą ISOFIX

Fotelik samochodowy w najbezpieczniejszym standardzie i-Size, stworzony z myślą o maluchach od urodzenia aż do ok. 15 miesiąca życia (85 cm i waga nie większa niż 13 kg). Taki jest właśnie Nuna Arra, umożliwiający rozłożenie oparcia do pozycji leżącej – nawet 157°, co przekłada się na większą wygodę dziecka i odpowiednią pozycję kręgosłupa podczas jazdy samochodem i podczas spaceru na stelażu wózka. Wysokiej jakości wzmocnienia boczne, stabilizacja głowy, wkładka niemowlęca i pianka Memory Tailor Tech ™ gwarantują komfort i ochronę. Potwierdzeniem tej najwyższej jakości są pozytywne wyniki testów. W zestawie z fotelikiem znajduje się baza montowana za pomocą złączy ISOFIX i nogi stabilizującej.

Fotelik samochodowy 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Nuna Arra poddano rygorystycznym testom wewnętrznym i zewnętrznym. Model spełnia standardy regulacji i-Size, co potwierdza jego wysoką jakość. Konstrukcja została wyposażona w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami naramiennymi dla większej stabilności i ochrony delikatnej skóry malucha. O lepszą ochronę okolic głowy dba pianka w systemie Memory Tailor Tech ™. Model Arra, dzięki wkładce redukcyjnej i możliwości regulacji, dba o ochronę okolic głowy, zapewniając maluchowi wyższy poziom bezpieczeństwa. W przypadku kolizji bocznej, dodatkową zaporę stanowią wzmocnienia SIP i aktywujące się automatyczne absorbery. Strefa zgniotu w obrębie nogi stabilizującej również pochłania uderzenia i minimalizuje siłę działającą na dziecko.

Fotelik samochodowy 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

Baza ISOFIX i noga stabilizująca

Arra montowany jest zgodnie z zasadami RWF z wykorzystaniem bazy w systemie Isofix oraz dodatkowej podpórki, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Baza posiada wielopozycyjne złącza Isofix oraz regulowaną nogę z oznaczeniem prawidłowego docisku do podłoża, która redukuje rotację podczas zderzenia. Dla pewności rodziców baza posiada kolorowe znaczniki (zielony / czerwony) informujące o prawidłowym montażu. Przycisk umożliwia szybkie wypięcie fotelika z bazy, co znacząco wpływa na komfort użytkowania na co dzień.

Fotelik samochodowy 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

Unikalny kąt nachylenia oparcia

Innowacyjny kąt 157° sprawia, że nosidło daje najbardziej ergonomiczną pozycję dla noworodka. Eksperci podkreślają, że noworodki powinny leżeć możliwie jak najbardziej płasko, aby ich kręgosłup rozwijał się prawidłowo i by zapewnić właściwe dotlenienie organizmu. Dlatego fotelik Arra daje dziecku komfort porównywalny z leżeniem w gondoli. Miękkie ściany boczne i dodatkowa wkładka pomniejszająca sprawdzą się w przypadku najmłodszych podróżników. Transport ułatwi ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Zagłówek i pasy bezpieczeństwa regulują się w sposób zintegrowany za pomocą jednej ręki.

Fotelik samochodowy 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

Doskonałe wykończenie

Na uwagę w produkcie zasługuje budka z filtrem o współczynniku UPF 50+, która przyda się na spacerach i podczas podróżowania. Z Arra można korzystać jak z nosidełka lub wpiąć go w ramę każdego wózka Nuna. Obicie fotelika jest zdejmowane i można wyprać je w pralce, a sama tkanina wysokiej jakości, wełna Merino oraz włókna TENCEL™, które świetnie kontrolują odprowadzanie wilgoci ze skóry, zapewniają miękkie i przytulne otoczenie podczas każdej podróży. Neutralne szarości z łatwością dostosuje się do wnętrza każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-13kg
Przedział wzrostowydo 85 cm
Sposób montażuIsofix + pas samochodowy
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Regulacja zagłówkatak
Waga fotelika3,9 kg
Wymiary fotelika63 cm x 42-55 cm x 63 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków 0-13kg Nuna Arra ISOFIX I-Size Charcoal
Twoja ocena