Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus i-Size Frost

1999,00 PLN

Fotelik Nuna Rebl Plus Frost

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus został stworzony z myślą o bezpiecznym przewożeniu dzieci od urodzenia do 105 cm wzrostu lub wagi 18 kg. Spełnia rygorystyczną normę i-Size, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone w teście ADAC (4 gwiazdki). Co wyróżnia ten model? Wzmocniona stalową ścianą skorupa fotela, wytrzymała rama, gwarantująca jeszcze lepszą ochronę malucha podczas kolizji, szeroki zakres regulacji i kąta nachylenia, a także pianka z funkcją pamięci. A to nie wszystko! Dla wygody rodziców zastosowano obrotową bazę 360°, która montowana jest za pomocą ISOFIX, co ułatwi wkładanie i wyjmowanie dziecka, oszczędzając cenny czas podczas wyjazdów.

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus I-Size Frost

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Fotelik przeszedł pozytywnie testy ADAC, uzyskując ocenę „dobry”. Szeroka gama zabezpieczeń sprawia, że każda podróż w Rebl Plus jest dla dziecka przyjemnością. Fotelik wyposażono w specjalny system SIP w ścianach bocznych, który odpowiada za ochronę w trakcie ewentualnego wypadku. Opatentowana pianka Memory Tailor™ oraz wyjmowana wkładka redukująca dla niemowląt (0-4 mies.) zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Projektanci opracowali również pochłanianie uderzenia i minimalizację sił skierowanych na dziecko w strefie zgniotu wewnątrz nogi stabilizującej oraz ramie antyrotacyjnej, która pomaga zminimalizować przemieszczenie fotela podczas wypadku. W standardzie znajdują się również 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie przytrzymują malucha podczas wypadku.

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus I-Size Frost

Montaż na bazie ISOFIX z nogą stabilizującą

Zgodnie z rekomendacją ekspertów, fotelik samochodowy Rebl Plus pozwala rodzicom na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy nawet do 4 roku życia. Producent dopuszcza także możliwość instalacji przodem do kierunku jazdy, jednak rekomenduje RWF tak długo, jak to możliwe. Montaż odbywa się z wykorzystaniem bazy z systemem ISOFIX i nogą stabilizującą, co zapewnia stabilną instalację oraz zabezpiecza przed zmianami pozycji. Ponadto dzięki specjalnym wskaźnikom opiekunowie mają pewność, że fotelik został zamontowany prawidłowo.

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus I-Size Frost

Komfortowa podróż od pierwszych dni

Skorupa fotela posiada ergonomiczne kształty i została stworzona z myślą o rosnących dzieciach. Szeroki zakres regulacji pozwala na indywidualne dopasowanie do każdego małego pasażera. Zagłówek w foteliku Rebl Plus jest szeroki i wyprofilowany. Z łatwością można zmieniać jego wysokość na 7 stopniach. Regulowany jest również kąt nachylenia siedziska. W zestawie znajduje się wkładka wypełniająca dla mniejszych dzieci, która podtrzymuje kręgosłup i główkę malucha oraz zapewnia mu wygodną i bezpieczną pozycję. Dla wygody rodziców fotelik wyposażono w obrotową bazę i magnetyczne uchwyty na klamry uprzęży, które ułatwią wkładanie i wyjmowanie dziecka.

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus I-Size Frost

Nowoczesne wzornictwo

Najwyższej jakości tkaniny i ponadczasowa sylwetka sprawiają, że fotelik samochodowy Rebl Plus z pewnością posłuży przez lata. Materiał zastosowany w siedzisku jest trwały, łatwa w czyszczeniu i dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Do fotelika Nuna dołączona jest druga, letnia tapicerka na siedzenie oraz zagłówek, która sprawdzi się szczególnie w upalne dni, zapewniając lepszą wentylację małemu podróżnikowi.

Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus I-Size Frost

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowydo 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 7-stopniowa
Regulacja zagłówkaTak, 7-stopniowa
Waga fotelika14,7 kg
Wymiary fotelika60 x 43,5 x 59 cm
FunkcjeObrotowy, Regulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18kg Nuna Rebl Plus i-Size Frost
Twoja ocena