Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-18kg Recaro Salia i-Size Select Teal Green

1996,00 PLN

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Teal Green

Fotelik samochodowy Recaro Salia charakteryzuje się wysokim poziomem standardów bezpieczeństwa, a także łatwością w obsłudze. Dzięki przyjętym rozwiązaniom z produktu mogą korzystać dzieci od pierwszych dni życia, aż do uzyskania wagi 18 kg, co przekłada się bezpośrednio na standardy restrykcyjnej normy i-Size do 105 centymetrów wzrostu. Wszystkie kluczowe funkcje fotelika, w tym regulację pochylenia oparcia, można obsługiwać jedną ręką. Wysoka jakość użytych komponentów sprawia, że będzie doskonałą inwestycją w bezpieczeństwo małego pasażera na lata.

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Teal Green

Testy ADAC i homologacja i-Size

Ocena 2,3 w teście ADAC zobowiązuje. Tak dobry wynik fotelik samochodowy Recaro Salia zawdzięcza szeregowi wysokiej jakości rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Jednym z nich jest zaawansowana ochrona boczna (ASP). Zintegrowane ze strukturą fotelika absorbery pochłaniające energię zapewniają podwójne zabezpieczenie w przypadku uderzeń bocznych, niwelując ich siłę. Aby podnieść poziom ochrony, wystarczy jedynie aktywować element zabezpieczający, który znajduje się po stronie drzwi. Konstrukcję produktu wyposażono także w opatentowany system bezpieczeństwa HERO polegający na połączeniu ochraniaczy pasów naramiennych i zagłówka. Zapobiega on skręcaniu pasów w trakcie zapinania, a także ześlizgiwaniu się ochraniaczy niedopuszczających do otarcia skóry dziecka. Proces zabezpieczania maluszka za pomocą 5-punktowego zapięcia z systemem HERO jest szybki i bezproblemowy. Fotelik samochodowy Recaro Salia został stworzony w oparciu o normę i- Size (ECE R129), której standardy gwarantują wysoki poziom jego bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Teal Green

Prosty i szybki montaż

Montaż fotelika Recaro Salia jest łatwy i nie wymaga dużo czasu. Obrotowa baza o zakresie 360° daje dziecku możliwość podróżowania przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a także ułatwia osadzanie i wyjmowanie maluszka z siedziska. Model Salia można zabezpieczyć przy pomocy samochodowych pasów bezpieczeństwa, a także regulowanej nogi stabilizującej oraz zintegrowanego z bazą fotelika systemu ISOFIX. W podstawie produktu znajduje się panel, który za pomocą świecących się na zielono wskaźników informuje o prawidłowym ustawieniu i zabezpieczeniu poszczególnych jego elementów.

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Teal Green

Połączenie wygody i funkcjonalności

Zagłówek fotelika wypełniony jest w pianką memory, która znakomicie dostosowuje się do kształtu głowy małego podróżnika i skutecznie pochłania siłę uderzenia w przypadku kolizji. Regulacja jego wysokości zintegrowana została z pasami, zapewniając tym samym wysoki poziom komfortu podróżowania oraz optymalne ułożenie ciała maluszka. Siedzisko dysponuje piankowym wypełnieniem, które łatwo dopasowuje się do kształtu ciała dziecka, zapewniając mu wygodne warunki jazdy, wspomagane przez pasywny system wentylacji. Zestaw fotelika Recaro Salia zawiera także wkładkę dla noworodków dostosowującą parametry siedziska do potrzeb małego podróżnika.

Fotelik samochodowy Recaro Salia i-Size Select Teal Green

Elegancki wymiar bezpieczeństwa

Recaro Salia Select Teal Green to jedna z 10. wersji kolorystycznych tego modelu. Masywna budowa fotelika wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, a przyjazna i uspokajająca turkusowa zieleń sprawia, że podróże samochodem są samą przyjemnością. Umieszczony nad nogą stabilizującą panel informujący o prawidłowym zabezpieczeniu kluczowych elementów produktu nadaje dynamicznej stylistyce modelu Salia atrybut subtelnej nowoczesności. W przypadku powstania zabrudzeń tekstylne obicie fotelika można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-18kg
Przedział wzrostowy40 - 105 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparcia5-stopniowa
Regulacja zagłówkatak
Regulacja zagłówka5-poziomowa
Stelaż - materiał100% HDPE (polietylen), Aluminium, Stal
Tapicerka - materiał100% Poliester
NormyECE R129
TestyADAC
Waga fotelika15 Kg
Wymiary fotelika44 x 63 - 68 x 61 - 69 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-18kg Recaro Salia i-Size Select Teal Green
Twoja ocena