Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

599,00 PLN

Fotelik Graco Enhance 0-25 kg

Fotelik samochodowy Enhance marki Graco to model stworzony ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Przeznaczony do przewożenia dzieci z grup 0+/1/2. Produkt oferuje bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do ok. 4 lat (0-18 kg), oraz przodem do ok. 7 roku życia (9 mcy-25 kg). Dodatkowe zabezpieczenia, takie jak wzmocniona stalowa rama, zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów bezpieczeństwa oraz ochrona przed uderzeniem bocznym, maksymalizują ochronę maluszków nawet na długiej trasie. To fotelik samochodowy, który będzie doskonałą inwestycją na lata.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

Dodatkowa ochrona

Uderzenia boczne zdarzają się często. Właśnie dlatego, produkt Enhance wyposażono w dodatkową strukturę boczną, zapewniającą wzmocnioną ochronę głowy dziecka na każdym etapie. Równie istotnym elementem budowy fotelika w tym aspekcie jest wzmocniona stalowa rama. Jest ona gwarancją odporności i trwałości, a tym samym odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji bezpieczeństwa podczas podróży. W standardzie znalazły się też 5-punktowe pasy, gwarantujące stabilną pozycję ciała i bioder dziecka. Graco Enhance poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

Montaż przy pomocy pasa

Montaż fotelika w pojeździe jest możliwy przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

Komfort przez lata

Automatyczna regulacja 5- punktowych pasów bezpieczeństwa ze zintegrowanym zagłówkiem bez konieczności przekładania pasów zapewnia nie tylko ich odpowiednie i szybkie dostosowanie do wzrostu dziecka, ale również ogromną wygodę. Z myślą o najmłodszych podróżnikach fotelik posiada wkładkę redukcyjną dla niemowląt, a 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy. Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

Nowoczesne wykończenie

Fotelik Graco Enhance ma wykonaną z przyjemnych w dotyku materiałów tapicerkę. Obicie, wyściełane nakładki na pasy i klamry oraz podłokietniki zapewniają dodatkowy komfort bez względu na pokonywany dystans. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybranie ulubionego koloru i dopasowanie go do wnętrza samochodu. Fotelik łatwo utrzymać w czystości, a w razie konieczności można zdemontować obicie i wyprać je w pralce.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak, 4 pozycje
Regulacja zagłówkatak
Waga fotelika8,47 kg
Wymiary fotelika55.4 x 49.3 x 62.2 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Iron
Twoja ocena