Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

649,00 PLN

Fotelik Joie Stages 0-25 kg

Joie Stages to fotelik, którego potrzebuje dziecko od urodzenia aż do 7 roku życia. Zaprojektowany z myślą o grupach wagowych 0+/ 1/2 z montażem tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg. Płynny system regulacji i 5-stopniowy zagłówek pozwalają na idealne dopasowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka. Fotelik posiada również dodatkowe wkładki dla najmłodszych pasażerów. Jakość produktu potwierdza certyfikat ECE R44/04 oraz wyróżnienie nagrodą Red Dot.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

Dodatkowa ochrona

Baby Armor to innowacyjna, wzmocniona konstrukcja, pozwalająca na trwałe osadzenie fotelika podczas zderzenia. Projekt wydłuża żywotność materiałów Joie Stages do 10 lat i zwiększa wagę, aby fotelik samochodowy był ciasno i nisko osadzony, zapewniając lepszą stabilność i ochronę. O bezpieczeństwo podczas jazdy dbają również 5-punktowe pasy i boczne wzmocnienia Side Impact Security, gwarantujące dodatkową ochronę boczną głowy, ciała i bioder dziecka. Joie Stages poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

Montaż przy pomocy pasa

Montaż fotelika w pojeździe jest możliwy przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Dla lepszej ochrony zastosowano podwójne blokady utrzymujące siedzisko. Model posiada dodatkowy clip stabilizujący podczas montażu tyłem. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

Komfort przez lata

System Grow Together™ dba o wygodę małych podróżników, zapewniając odpowiednie ułożenie pasów, które idzie w parze z 5-stopniową regulacją wysokości zagłówka, co znacząco poprawia komfort podróżowania przez wiele lat. 2-częściowa wkładka redukcyjna dla niemowląt zapewnia większe bezpieczeństwo maluszka (do ok. 6 miesiąca), a 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy. Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Wygodnym patentem jest możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg - schowek Custom Harness Hideaway.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

Nowoczesne wykończenie

Fotelik samochodowy Joie Stages dostępny jest w wielu kolorach, między innymi w energetycznej czerwieni. Chociaż odcień ten wydaje się niestandardowy, będzie kolorowym powiewem świeżości we wnętrzu każdego samochody. Co ważne, jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nie blaknie przez lata. Tapicerka jest miękka, bardzo przyjemna w dotyku. W razie zabrudzenia tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce w 30°. Co więcej, model posiada boczne kieszonki do przechowywania drobiazgów dziecka.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
TestyADAC
Waga fotelika8,9 kg
Wymiary fotelika54,5 x 48 x 76 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Cherry
Twoja ocena