Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Ember

949,00 PLN

Fotelik Joie Stages FX Ember

Joie Stages FX to fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o najmłodszych pasażerach, z grup wagowych 0+/1/2. Przeznaczony jest do montażu za pomocą ISOFIX tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg. Będzie idealnym kompanem już po wyjściu ze szpitala, aż do ok 7 roku życia. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zapewniając komfort na każdym etapie rozwoju dziecka. Posiada płynny system regulacji, wkładkę dla niemowląt, dodatkowe wzmocnienia boczne i przyjemne dla skóry dziecka materiały. Jakość produktu potwierdzają przyznane certyfikaty.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Ember

Wzmocniona konstrukcja

Produkt marki Joie wyróżnia innowacyjna, wzmocniona konstrukcja Baby Armor. Sprawia ona, że fotelik jest trwale osadzony na tylnej kanapie samochodu podczas kolizji. Zwiększając wagę w trakcie uderzenia, zapewnia lepszą stabilność i ochronę małego pasażera. Bezpieczeństwo zapewniają także 5-punktowe pasy i boczne wzmocnienia Side Impact Security, gwarantujące dodatkową ochronę boczną głowy, ciała i bioder dziecka. Joie Stages FX poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Montaż za pomocą ISOFIX i Top Tether

Instalacja fotelika w pojeździe jest możliwa przy użyciu złączy ISOFIX i pasa Top Tether. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia. Instalacja fotelika przy pomocy dobrze znanych i sprawdzonych systemów odpowiada za redukcję sił oddziałujących na malucha w przypadku nagłego hamowania lub kolizji i zmniejsza odchylenie głowy.

Komfort przez długie lata

System Grow Together™ dba o wygodę małych podróżników, zapewniając odpowiednie ułożenie pasów, w sposób zintegrowany dostosowując zagłówek. 5-stopniowa regulacja wysokości zagłówka, wpływa na komfort podróżowania przez wiele lat. Dla niemowląt dodano wkładkę redukcyjną, która zapewnia większe bezpieczeństwo maluszka. Patentem, który sprawdzi się szczególnie w przypadku dzieci zasypiających w trakcie jazdy, jest 6-stopniowa regulacja kąta pochylenia (2 tyłem i 4 przodem). Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Procent przewidział możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg - schowek Custom Harness Hideaway.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Ember

Klasyczny i ponadczasowy

Odcień fotelika samochodowego Joie Stages FX jest ponadczasowy i bardzo elegancki. Grafit w połączeniu z czernią sprawdzą się we wnętrzu każdego samochodu, dodając mu klasy. Taki dobór kolorystyki sprawia, że obicie jest łatwe w utrzymaniu w czystości. W razie zabrudzenia tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce w 30°. Co ciekawe, model posiada boczne kieszonki z siateczki do przechowywania drobiazgów dziecka.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Ember

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 6 poziomów
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
Stelaż – materiałStal
Waga fotelika13.5 kg
Wymiary fotelika57.5 x 47.5x 75.5 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Ember
Twoja ocena