Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Slate

949,00 PLN

Fotelik Joie Stages FX Slate

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, płynny system regulacji, dodatkowe wzmocnienia boczne i montaż za pomocą ISOFIX – taki jest właśnie Stages FX marki Joie. To fotelik samochodowy zaprojektowany z myślą o dzieciach od pierwszego dnia życia, aż do osiągnięcia ok. 7 lat. Odpowiada grupom wagowym 0+/1/2, a więc do 25kg. Przeznaczony jest do montażu za pomocą ISOFIX tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zapewniając komfort na każdym etapie rozwoju dziecka. To inwestycja na lata, która będzie towarzyszyć dziecku na każdym kilometrze wspólnej trasy.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Slate

Dodatkowe wzmocnienia boczne

Fotelik samochodowy Joie posiada wzmocnioną konstrukcję Baby Armor, która zwiększając wagę fotelika w trakcie uderzenia, zapewnia stabilność i lepsze osadzenie na tylnej kanapie samochodu podczas kolizji. Redukcję sił działających na dziecko zapewniają także boczne wzmocnienia Side Impact Security, gwarantujące dodatkową ochronę głowy, ciała i bioder dziecka. 5-punktowe pasy gwarantują stabilność i odpowiednią pozycję podczas podróży. Fotelik Stages FX poddano wieloetapowej weryfikacji. Model Joie przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

ISOFIX i Top Tether – stabilny montaż

Montaż fotelika w samochodzie jest możliwy przy użyciu złączy ISOFIX i pasa Top Tether. Zgodnie z rekomendacją specjalistów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość instalacji fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia. Mocowanie fotelika przy pomocy dobrze znanych i sprawdzonych systemów odpowiada za redukcję sił oddziałujących na malucha w przypadku nagłego hamowania lub kolizji i zmniejsza odchylenie głowy.

Komfort dla malucha i starszaka

O wygodę podczas dłuższej i krótszej trasy dba szeroki zakres regulacji fotelika. System Grow Together zapewnia zintegrowane nastawienie pasów z zagłówkiem. 5-stopni ustawienia zagłówka wpływa na komfort podróżowania przez wiele lat. Z myślą o najmłodszych pasażerach do Stages FX dołączono wkładkę redukcyjną. Regulacja kąta nachylenia (6-stopniowa: 2 tyłem i 4 przodem) sprawdzi się szczególnie w przypadku dzieci zasypiających w trakcie jazdy. Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Procent przewidział także możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg w schowku Custom Harness Hideaway, bez konieczności wypinania ich.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Slate

Uniwersalne kolory

Połączenie czerni i szarości jest ponadczasowe i bardzo eleganckie. Z pewnością wpisze się we wnętrze każdego samochodu, harmonijnie go dopełniając. Takie zestawienie kolorystyczne jest także niebywale praktyczne. Tapicerka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a w razie konieczności można ją odpiąć i wybrać w pralce w 30°. Model Stager FX posiada boczne kieszonki z siateczki do przechowywania drobiazgów dziecka.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 6 poziomów
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
Stelaż – materiałStal
Waga fotelika13.5 kg
Wymiary fotelika57.5 x 47.5x 75.5 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages FX Slate
Twoja ocena