Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

649,00 PLN

Fotelik Joie Stages 0-25 kg

Trzy foteliki w jednym – czy to możliwe? Joie Stages udowadnia, że tak. Przeznaczony jest dla grup wagowych 0+/ 1/2 z montażem tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg. Jest to więc jedyny fotelik samochodowy jakiego potrzebuje dziecko od urodzenia aż do ok. 7 roku życia. Regulowany jedną ręką 5-stopniowy zagłówek pozwala na idealne dopasowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka, a dodatkowe wkładki, certyfikat ECE R44/04 oraz wyróżnienie nagrodą Red Dot potwierdzają jego wysoką jakość i pewność na lata.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

Stabilność i ochrona

Wzmocniona konstrukcja Baby Armor zapewnia trwałe osadzenie podczas zderzenia, wydłuża żywotność materiałów Joie Stages do 10 lat i zwiększa wagę, aby fotel był ciasno i nisko osadzony, zapewniając lepszą stabilność i ochronę małego pasażera. Za ochronę dziecka w takcie jazdy odpowiadają również 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. W projekcie zastosowano boczne wzmocnienia Side Impact Security, gwarantujące dodatkową ochronę boczną głowy, ciała i bioder dziecka. Joie Stages poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

Trwały montaż przy pomocy pasa

Montaż fotelika w pojeździe jest możliwy przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Dla lepszej ochrony zastosowano podwójne blokady utrzymujące siedzisko. Model posiada dodatkowy clip stabilizujący podczas montażu tyłem. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

Komfort na lata

System Grow Together™ dba o wygodę małych podróżników, zapewniając odpowiednie ułożenie pasów, które idzie w parze z 5-stopniową regulacją wysokości zagłówka, co znacząco poprawia komfort podróżowania przez wiele lat. 2-częściowa wkładka redukcyjna dla niemowląt zapewnia większe bezpieczeństwo maluszka (do ok. 6 miesiąca), a 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy. Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Wygodnym patentem jest możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg - schowek Custom Harness Hideaway.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

Eleganckie odcienie szarości

Fotelik samochodowy Joie Stages dostępny jest w wielu kolorach, między innymi w klasycznej szarości. Ten odcień jest nie tylko uniwersalny, ale przede wszystkim łatwy w utrzymaniu w czystości. W razie zabrudzenia tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce w 30°. Co więcej, model posiada boczne kieszonki do przechowywania drobiazgów dziecka. Tapicerka jest miękka, bardzo przyjemna w dotyku i doskonale odnajdzie się we wnętrzu każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel

Specyfikacja
Więcej informacji
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
TestyADAC
Waga fotelika8,9 kg
Wymiary fotelika54,5 x 48 x 76 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Grey Flannel
Twoja ocena