Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

649,00 PLN

Fotelik Joie Stages 0-25 kg

Fotelik samochodowy dostosowany do potrzeb najmłodszych pasażerów aż do 7 roku życia – to właśnie Joie Stages. Udowadnia on, że jeden zakup może być inwestycją na wiele lat, dzięki systemowi regulacji i dodatkowym akcesoriom, które wpływają na komfort zarówno tych młodszych, jak i starszych dzieci. Przeznaczony dla grup wagowych 0+/ 1/2 z montażem tyłem do kierunku jazdy do 18 kg oraz przodem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 9-25 kg. Regulacja 5-stopniowego zagłówka pozwala na idealne dopasowanie fotelika do wagi i wzrostu dziecka, a dodatkowe wkładki, certyfikat ECE R44/04 oraz wyróżnienie nagrodą Red Dot potwierdzają jego wysoką jakość i pewność na lata.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

Baby Armor i Side Impact Security

Projektanci zadbali o dodatkowe zabezpieczenia podczas jazdy. Prócz klasycznych 5-punktowych pasów, dodatkową ochronę stanowi wzmocniona konstrukcja Baby Armor. Zapewnia ona trwałe osadzenie podczas zderzenia, wydłuża żywotność materiałów Joie Stages do 10 lat i zwiększa wagę, aby fotel był ciasno i nisko osadzony. W projekcie zastosowano boczne wzmocnienia Side Impact Security, gwarantujące dodatkową ochronę boczną głowy, ciała i bioder dziecka. Joie Stages poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

Trwały montaż przy pomocy pasa

Chociaż produkt nie posiada ISOFIX, jego zamontowanie jest możliwe przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. To równie trwały i przede wszystkim szybki montaż fotelika. Dla lepszej ochrony zastosowano podwójne blokady utrzymujące siedzisko i dodatkowy clip stabilizujący podczas montażu tyłem. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

Komfort na lata

O wygodę małych podróżników dba System Grow Together™ dba, zapewniając odpowiednie ułożenie pasów, które idzie w parze z 5-stopniową regulacją wysokości zagłówka. Na komfort najmłodszych wpływa 2-częściowa wkładka redukcyjna, zapewniając również większe bezpieczeństwo maluszka (do ok. 6 miesiąca). 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy, a wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Siedzisko posiada możliwość schowania 5-punktowych pasów w skorupie fotela dla dzieci powyżej 15kg - schowek Custom Harness Hideaway.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

Eleganckie odcienie szarości

Fotelik samochodowy Joie Stages dostępny jest w wielu kolorach, między innymi w ponadczasowych odcieniach granatu i niebieskiego. Są to na tyle uniwersalne kolory, że nie zbledną przez lata i będą łatwe w utrzymaniu w czystości. W razie zabrudzenia tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce w 30°. Co więcej, model posiada boczne kieszonki do przechowywania drobiazgów dziecka. Tapicerka jest miękka, bardzo przyjemna w dotyku i doskonale odnajdzie się we wnętrzu każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Regulacja zagłówkaTak, 5 poziomów
TestyADAC
Waga fotelika8,9 kg
Wymiary fotelika54,5 x 48 x 76 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Joie Stages Navy Blazer
Twoja ocena