Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

1249,00 PLN

Fotelik Maxi-Cosi Emerald Authentic Grey

Fotelik samochodowy od urodzenia aż do 7 roku życia w homologacji i-Size – taki jest właśnie Emerald marki Maxi-Cosi. Model, który pozwala na bezpiecznie przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do osiągnięcia przez nie 105 cm wzrostu, czyli ok 4 roku życia. Stabilna konstrukcja, bezpieczny montaż na bazie ISOFIX z nogą stabilizującą i dodatkowa ochrona boczna w technologii G-Cel zapewniają komfort i wygodę na każdym kilometrze wspólnej jazdy. Wykonany z najwyższą starannością, poddany licznym testom potwierdzającym jakość oraz niezawodność Maxi-Cosi Emerald to bezpieczny fotelik samochodowy, łatwy w obsłudze i zaprojektowany, by rosnąć razem z dzieckiem.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

Ochrona w homologacji i-Size

Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewniają 5-punktowe pasy z dodatkowymi otulinkami. Cała konstrukcja fotelika Emerald, głębokie ściany i obszerny zagłówek okalają głowę, stanowiąc świetną ochronę w przypadku kolizji. System ochrony bocznej G-Cell, przypominający swoją budową plaster miodu, doskonale absorbuje siły potencjalnego uderzenia bocznego, zmniejszając oddziaływanie na pasażera. Zgodnie z zaleceniami specjalistów, montaż tyłem do kierunku jazdy będzie najbezpieczniejszym sposobem chroniącym głowę i szyję dziecka do 4 roku życia. Zastosowane technologie gwarantują zgodność z najnowszą i najwyższą europejską normą bezpieczeństwa i-Size R129/03.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

ISOFIX i noga stabilizująca

Emerald wyposażono w bazę z systemem ISOFIX i nogę stabilizującą, które stanowią szybki i stabilny punkt podparcia konstrukcji w samochodzie. Wskaźniki poprawnego montażu dają opiekunom pewność, że siedzisko zostało zamocowane zgodnie z wymogami. Co ważne w tym modelu Maxi-Cosi dziecko można przewozić tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia przez nie 105 cm wzrostu, czyli ok. 4 lat. Istnieje również możliwość montażu przodem do kierunku jazdy. Fotelik będzie bezpiecznym sposobem na transport dzieci aż do czasu szkoły podstawowej, jest to więc inwestycja na lata.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

Komfort od pierwszych dni życia

Z myślą o najmłodszych dzieciach, fotelik Emerald wyposażono we wkładkę redukcyjną, która nie tylko jest przyjemna dla skóry malucha, ale przede wszystkim utrzymuje jego kręgosłup w prawidłowej pozycji podczas jazdy. Szeroki zakres regulacji, zarówno pasów, jak i zagłówka, pomoże dopasować fotelik indywidualnie do każdego małego pasażera. Po ukończeniu przez dziecko 4 lat lub gdy urośnie do 105 cm wzrostu i będzie korzystać z pasów samochodowych, producent umożliwił chowanie wewnętrznej uprzęży pasów po bokach fotelika. Oznaczone prowadnice ułatwiają proces zapinania dziecka, utrzymując pas we właściwym położeniu.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

Neutralna kolorystyka

Maxi-Cosi Emerald charakteryzuje się prostym i uniwersalnym wzornictwem. Zastosowane w fotelikach kolory są neutralne i z pewnością przez wiele lat nie wyjdą z mody. Siedzisko będzie doskonale wyglądać we wnętrzu każdego pojazdu, nie zaburzając jego harmonii. Fotelik wyróżnia miękkie obicie z bambusowego materiału. Jego struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza. Tapicerka jest miła w dotyku i łatwa w utrzymaniu w czystości. W prosty sposób można ją zdjąć i wyprać w pralce, co pozwoli na jeszcze dłuższe użytkowanie w doskonałym stanie.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI EMERALD AUTHENTIC GREY
Przedział wagowy0-25 kg
Przedział wzrostowy40 - 125 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Waga fotelika15,3 kg
Wymiary fotelika61-71 x 44 x 63-75 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Grey
Twoja ocena