Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

1249,00 PLN

Fotelik Maxi-Cosi Emerald Authentic Graphite

Maxi-Cosi Emerald to fotelik samochodowy w homologacji i-Size. Jest bezpieczny, wygodny i łatwy w obsłudze. Zaprojektowany tak, aby rosnąć razem z dzieckiem, uwzględnia zarówno potrzeby noworodka tuż po urodzeniu, jak przedszkolaka do ok. 7 roku życia. Baza z systemem ISOFIX i nogą stabilizująca umożliwiają stabilny montaż tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia przez dziecko 105 cm wzrostu, a więc ok. 4 roku życia. Dodatkową ochronę zapewnia doskonałej jakości technologia G-CELL, która gwarantuje najlepszą ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów, poddany licznym testom potwierdzającym jakość oraz niezawodność, zapewni komfort i wygodę na każdym kilometrze wspólnej jazdy.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

O ochronę małego pasażera dbają zarówno 5-punktowe pasy, jak i cała konstrukcja zewnętrzna fotelika Emerald. Głębokie ściany i obszerny zagłówek okalają głowę, a miękkie poduszki powietrzne chronią malucha w przypadku kolizji. W celu zmaksymalizowania bezpieczeństwa zastosowano system ochrony bocznej G-Cell. To specjalnie opracowana struktura ścian bocznych, przypominająca swoją budową plaster miodu. W czasie kolizji bocznej doskonale absorbuje siły, przez co te docierają pasażera w mniejszym stopniu. Montaż tyłem do kierunku jazdy, zgodnie z zaleceniami ekspertów, jest najbezpieczniejszy i lepiej chroni głowę i szyję dziecka do 4 roku życia. Zastosowane technologie gwarantują zgodność z najnowszą i najwyższą europejską normą bezpieczeństwa i-Size R129/03.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

Montaż za pomocą ISOFIX i nogi stabilizującej

Fotelik Emerald wyposażony jest w bazę z systemem ISOFIX i nogę stabilizującą, dzięki czemu zapewnia najbezpieczniejszy i najszybszy sposób montowania w samochodzie. Dla pewności rodzica zainstalowano wskaźniki poprawnego montażu. Zgodnie z zaleceniami ekspertów przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejszą formą aż do 15 miesiąca życia (min. 76 cm wzrostu). Co ważne w tym modelu dziecko można przewozić w ten sposób aż do osiągnięcia przez nie 105 cm wzrostu, czyli ok. 4 lat. Istnieje również możliwość montażu przodem do kierunku jazdy. Fotelik będzie bezpiecznym sposobem na transport dzieci aż do szkoły podstawowej.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

Wygoda aż do 7 roku życia

Obok bezpieczeństwa, to właśnie komfort jest niezwykle istotny, szczególnie na długich trasach. O wygodę maluszków dba wkładka redukcyjna, która otula noworodka, gwarantując prawidłową pozycję kręgosłupa przez całą drogę. Możliwości regulacji fotelika Emerald sprawiają, że łatwo dostosować zarówno wewnętrzne pasy, jak i zagłówek do indywidualnych preferencji i rozmiarów dziecka. Kiedy pociecha przekroczy 4 rok życia lub 105 cm wzrostu, można z łatwością schować uprząż w bokach fotelika i zacząć używać pasa bezpieczeństwa w pojeździe to zapięcia starszych dzieci. Oznaczone prowadnice ułatwiają proces, utrzymując pas we właściwym położeniu.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

Pełna funkcjonalność

Fotelik przyciąga wzrok opływowymi kształtami, jakością elementów i neutralną bazą kolorystyczną. Emerald w odcieniach szarości przez długi czas nie wyjdzie z mody i z pewnością dobrze będzie uzupełniał wnętrze każdego samochodu. Produkt wykonano z dbałością o najdrobniejsze detale - miękka, oddychająca tapicerka, wykonana z materiału bambusowego, jest przyjemna w dotyku i łatwa do utrzymania w czystości. W prosty sposób można ją zdjąć i wyprać w pralce, co pozwoli na jeszcze dłuższe użytkowanie w doskonałym stanie.

Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI EMERALD AUTHENTIC GRAPHITE
Przedział wagowy0-25 kg
Przedział wzrostowy40 - 125 cm
Sposób montażuIsofix + noga stabilizująca
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Waga fotelika15,3 kg
Wymiary fotelika61-71 x 44 x 63-75 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Maxi-Cosi Emerald i-Size Authentic Graphite
Twoja ocena