Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit LX Black

949,00 PLN

Fotelik Graco SlimFit Black

Jedyny fotelik, którego będzie potrzebować dziecko. SlimFit marki Graco, stworzony z myślą o czterech grupach wagowych: 0+/1/2/3. Montowany tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 18 kg, co jest zalecane przez specjalistów ds. bezpieczeństwa podróży. Po osiągnięciu przez dziecko właściwej wagi, może w dalszym ciągu służyć jako fotelik FWF do 36 kg. Na uwagę zasługują boczne wzmocnienia oraz zagłówek, dbające o ochronę głowy, ciała i bioder dziecka. Nie bez znaczenia pozostaje konstrukcja, która zapewnia stabilną pozycję podczas uderzenia. Praktyczne rozwiązania sprawiają, że produkt jest nie tylko bezpieczny, ale ciekawy wizualnie i łatwy w obsłudze.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit LX Black

Wzmocniona ochrona boczna

5-punktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości za pomocą jednej ręki są istotnym elementem dbającym o ochronę malucha. Konstrukcja fotelika pozwala na zmianę wysokości bez konieczności przepinania pasów. Równie istotną technologią jest ochrona boczna True Shield. Składają się na nią EPS, czyli pianka absorbująca energię uderzenia bocznego, wzmocniona stalowa rama i zintegrowana blokada pasa ułatwiająca montaż zapięcia. Regulacja wysokości zagłówka za pomocą jednej ręki, dostosowuje wysokość oparcia do wzrostu dziecka, zapewniając odpowiedni poziom ochrony tułowia i głowy. Fotelik samochodowy przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Spełnia normę ECE R44/04.

System Isocatch

Graco SlimFit wyróżnia spośród innych fotelików grupy grupy 0+ opcja podróży tyłem do kierunku jazdy dla niemowląt od urodzenia do aż 18 kg, czyli do ok. 4 roku życia, Zdaniem ekspertów to najbezpieczniejsza i rekomendowana forma. Fotelik, zarówno w wariancie RWF jak i FWF, montowany jest za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Zintegrowane prowadnice gwarantują właściwy montaż w pojeździe. Fotelik posiada ponadto IsoCatch, który jest wtórnym systemem mocowania wykorzystującym zaczepy mocowania ISOFIX. Dzięki niemu model SlimFit LX oferuje jeszcze większą stabilność i bezpieczeństwo. Użycie IsoCatch jest opcjonalne i stanowi dodatkową ochronę: jeśli pojazd nie ma zaczepów mocowania ISOFIX, siedzisko może być montowane wyłącznie pasem.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit LX Black

Fotelik dla małych i dużych

10 pozycji regulacji wysokości zagłówka pozwala na indywidualne dopasowanie go do potrzeb każdego dziecka. Wyprofilowane oparcie i wygodne podłokietniki gwarantują komfortową zarówno pozycję dla maluchów i dużo miejsca dla uczniów szkoły podstawowej. Z myślą o dzieciach zasypiających podczas jazdy i różnej budowie tylnej kanapy, projektanci zastosowali możliwość 4-stopniowej regulacji kąta odchylenia oparcia, która gwarantuje wygodę nawet podczas długiej podróży. Z myślą o najmłodszych pasażerach zastosowano dodatkową wkładkę redukcyjną dla noworodka, która gwarantuje właściwe ułożenie podczas jazdy w pierwszych miesiącach po narodzinach oraz zapewnia ochronę główki.

Elegancki design

Miękkie i oddychające materiały sprawiają, że siedzisko jest zarówno wygodne, jak i praktyczne. Jego tapicerkę bez obaw można zdemontować i wyprać w pralce, w delikatnym programie. Forma fotelika i zastosowane kolory sprawią, że wpisze się on bez problemu we wnętrze każdego samochodu. Będzie dobrze wyglądał przez lata i szybko nie wyjdzie z mody. Fotelik SlimFit Graco posiada uchwyt na kubek, który ułatwi dziecku trzymanie napoju tuż obok.

Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit LX Black

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-36kg
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak
Regulacja zagłówkatak
Waga fotelika8,4 kg
Wymiary fotelika51 x 45 x 75 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36kg Graco SlimFit LX Black
Twoja ocena