Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand

499,99 PLN

Funkcjonalny i praktyczny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand to propozycja na lata! Można z niego korzystać już od 1. dnia do nawet 12. roku życia dziecka. Szeroki zakres regulacji pozwala na dostosowanie budowy fotelika do potrzeb stale rosnącego użytkownika. Intuicyjny montaż w systemie Isofix z pasem Top Tether ułatwia prawidłową instalację konstrukcji na siedzisku samochodowym. 3-warstwowa wkładka redukcyjna Dri-Seat zapewnia wysoki komfort jazdy najmłodszego podróżnika.

Funkcjonalny i praktyczny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand

Bezpieczne podróżowanie

Praktyczne, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi naramiennikami świetnie stabilizują pozycję dziecka i chronią delikatną skórę ramion. Wieloetapowa weryfikacja fotelika samochodowego 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand i testy zderzeniowe, wykonane w niezależnym laboratorium certyfikującym Tass International, zapewniają pełną zgodność z europejską normą ECE R44/04.

Bezpieczne podróżowanie

Łatwy montaż w każdym samochodzie

Sander Beige Sand to model, który posiada dwustronny system złączy Isofix 180° - do jazdy przodem lub tyłem, który należy montować z drugim elementem ciężkości, jakim jest pas Top Tether. Fotelik można instalować także za pomocą pasa samochodowego. Oba sposoby montażu, jeśli są wykonane prawidłowo, chronią użytkownika na takim samym poziomie w przypadku kolizji bocznych i czołowych.

Łatwy montaż w każdym samochodzie

Praktycznie i wygodnie

14-stopniowa regulacja zagłówka dostosowuje się do wzrostu dziecka, dbając o ustawienie głowy w odpowiedniej, w pełni bezpiecznej pozycji. Co więcej, 4 stopnie nachylenia oparcia (3 przy ustawieniu fotelika przodem i pozycja półleżąca przy przejazdach tyłem) umożliwiają komfortową drzemkę, relaksujące leżakowanie lub uważną obserwację świata.

Praktycznie i wygodnie

Stylowa tapicerka

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand charakteryzuje uniwersalny design, który pasuje do wnętrza każdego pojazdu. Miękka i przyjemna tapicerka nie podrażnia dziecięcej skóry. Można ją zdjąć i wyprać w pralce.

Stylowa tapicerka

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Sander Beige Sand
SkuALO-SANDER BEIGE SAND
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeBaza fotelika, Wkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika8.2 kg
Waga7,5 kg
Wymiary fotelikaSzerokość 44 cm
Wysokość 55-78 cm
Długość 52,5-67,5 cm
CzyszczenieRęcznie w temperaturze 30°
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Beige Sand
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki