Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black

499,99 PLN

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black — praktyczny przez lata!

Kompleksowe rozwiązanie, które stanowi podstawowe zabezpieczenie w przypadku kolizji bocznych i czołowych — tak można zdefiniować fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black. To funkcjonalna konstrukcja, która sprawdza się już od 1. dnia nawet do 12. roku życia dziecka! Przez cały okres użytkowania bazuje na łatwym i sprawnym montażu za pomocą złączy Isofix z pasem Top Tether lub z wykorzystaniem pasa samochodowego. Oddychająca wkładka redukcyjna Dri-Seat pozwala na wygodne przejazdy z najmłodszym użytkownikiem.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Bezpieczeństwo to podstawa!

Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black posiada 5-punktowe pasy z nakładkami na ramiona, które chronią przed otarciami. Konstrukcja została poddana testom zderzeniowym w niezależnym, holenderskim laboratorium Tass International oraz przeszła wieloetapową weryfikację zarówno wewnętrzną, jak i w instytucji certyfikującej TUV. Całość jest zgodna z normą ECE R44/04.

Dwa sposoby montażu

Dwustronny system Isofix 180° z pasem Top Tether to gwarancja stabilnej instalacji. Zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze. Co więcej, fotelik można montować także za pomocą pasa samochodowego, co umożliwia swobodne przenoszenie pomiędzy różnymi pojazdami. Montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy jest praktyczny i adekwatny do aktualnych potrzeb dziecka.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Komfortowe użytkowanie

4 stopnie nachylenia oparcia — 3 poziomy w czasie przejazdów przodem i jedna pozycja półleżąca przy przejazdach tyłem — pozwalają na wygodną pozycję dziecka. Z kolei 14-stopniowa regulacja zagłówka sprawia wrażenie, że fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black rośnie wraz z dzieckiem.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Design, który pokochali rodzice!

Uniwersalny fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black pasuje niemal do każdego pojazdu, co zyskało uznanie wśród rodziców. Posiada miękką, przyjemną tapicerkę, która nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Można ją zdjąć i wyprać w pralce.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo  Sander

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Sander Black
SkuALO-SANDER BLACK
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + Top Tether i/lub samochodowe pasy bezpieczeństwa
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeBaza fotelika, Wkładka redukcyjna
TestyTASS
Waga fotelika8.2 kg
Waga7,5 kg
Wymiary fotelikaSzerokość 44 cm
Wysokość 55-78 cm
Długość 52,5-67,5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-36 kg Lionelo Sander Black
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki