Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

1019,47 PLN

Bezpieczny fotelik samochodowy Concord Transformer iPlus Grape Red

Fotelik samochodowy Concord Transformer iPlus Grape Red przeznaczony jest dla dziecka od 3 do 12 roku życia (czyli od 100 do 150 cm wg homologacji i-Size). Wygodne przejazdy w całym tym przedziale wynikają z wyjątkowej konstrukcji siedziska oraz oparcia oraz precyzyjnej regulacji. System Variosize pozwala na automatyczne ustawienie wysokości zagłówka oraz szerokości oparcia na wysokości ramion. W ten sposób, pasażer podróżujący w foteliku, ma zapewnione nie tylko komfortowe ułożenia ciała, ale także większe bezpieczeństwo, które wynika z odpowiedniego podparcia bioder, ramion, szyi i głowy. To wygodne rozwiązanie na lata.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

Wzmocniona konstrukcja skorupy

Stabilny montaż oraz, chroniąca ciało, budowa skorupy dbają o bezpieczeństwo w samochodzie. Wzmocnione podłokietniki nie tylko pozwalają na wygodne ułożenie rąk, ale przede wszystkim chronią okolice bioder. Obszar klatki piersiowej zabezpieczają ochraniacze ramion, których 3- warstwowe wypełnienie (Triple Layer Impact Protection) absorbuje energię uderzeniową, powstałą w wyniku kolizji bocznych. Pozycję dziecka zabezpieczają samochodowe pasy 3-punktowe, których wysokość przeprowadzenia wyznaczana jest poprzez, zintegrowaną z zagłówkiem, zieloną prowadnicę. Restrykcje w zakresie montażu oraz ochrony bocznej, wyznaczone przez homologację i- Size oraz normę UN R129, dają pewność na drodze i pozwalają na większą radość ze wspólnych, samochodowych wycieczek.

Wzmocnienia w foteliku samochodowym15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

Podwójny, stabilny montaż

Rekomendowany przez producenta, zgodny z homologacją i-Size, montaż fotelika samochodowego Concord Transformer iPlus Grape Red polega na bezpiecznym wpięciu w złącza Isofix oraz zabezpieczeniu 3-punktowymi pasami samochodowymi. Sztywne łączniki Twinfix wysuwane są z podstawy fotelika za pomocą umieszczonego z przodu przycisku. Odpowiednie wpięcie w samochodowe złącza sygnalizują zielone wskaźniki. W momencie, gdy fotelik przypięty jest przy użyciu samych pasów 3-punktowych, łączniki Twinfix, schowane są w podstawie. Drugi sposób montażu (bez złączy Isofix) to rozwiązanie równie bezpieczne, zgodne z europejskimi standardami.

Montaż fotelika samochodowego 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

Duży zakres regulacji

Zintegrowana regulacja zagłówka oraz szerokości oparcia na wysokości ramion dziecka (system Variosize) pozwala na ustawienie 20 różnych kombinacji, dopasowujących fotelik do użytkownika. Za pomocą umieszczonego z tyłu przycisku można ustawić odpowiednią do wzrostu wysokość, a pneumatyczne siłowniki (uruchamiane tym samym przyciskiem) automatycznie regulują rozstaw ochraniaczy ramion. Specjalna konstrukcja tapicerki w postaci systemu Trizone zapewnia wytrzymałość i odpowiednią wentylację. Z kolei system Procomfort umożliwia odchylenie oparcia na czas odpoczynku.

Regulacja fotelika samochodowego 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

Spójna stylistyka produktu

Stonowane kolory czerwieni w foteliku samochodowym Concord Transformer iPlus Grape Red sprawiają, że produkt jest spójny i nowoczesny. Deseń na oparciu w postaci subtelnego logo marki to ciekawy akcent, na tyle delikatny, że nie zaburza całości. Dobrej jakości materiały łatwo jest utrzymać w czystości, a możliwość wyprania ich w pralce (zgodnie z zaleceniami producenta), pozwala na długo cieszyć się wysokim standardem produktu.

Kolorystyka fotelika samochodowego 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuCONCORD TRANSFORMER IPLUS NEWGRAPE RED
Przedział wagowy15-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak
Regulacja zagłówkaTak
Zgodny z i-SizeTak
Waga14,7 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36 kg Concord Transformer iPlus i-Size Grape Red
Twoja ocena