Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey

999,00 PLN

Fotelik Recaro Mako 2 Core Simply Grey

Mako 2 to fotelik dla dziecka od 3,5 do 12 lat, czyli według homologacji i-Size od 100 do 150 cm wzrostu. To produkt lekki i wygodny w użytkowaniu, a uniwersalny system montażu za pomocą złączy Isofix oraz standardowych pasów samochodowych, pozwala na swobodne przenoszenie go między pojazdami. Wysoka jakość materiałów oraz bardzo dobry system regulacji zapewniają dziecku duży komfort podróżowania, a sprawdzone systemy ochrony – maksymalne bezpieczeństwo, co potwierdza homologacja i-Size, zgodna z normą UN R129/02.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey

Systemy bezpieczeństwa

O bezpieczeństwo dziecka w foteliku dba specjalna konstrukcja Mako 2, ze szczególnym wzmocnieniem okolicy ramion i głowy. Regulowany, dobrze wyprofilowany zagłówek wymusza odpowiednie ułożenie ciała, co przekłada się na poprawne przeprowadzenie pasów oraz w rezultacie lepszą ochronę. Stabilną pozycję w siedzisku zapewniają 3-punktowe pasy samochodowe, które są także istotnym elementem montażowym fotelika. Dodatkową ochronę w przypadku uderzeń bocznych zapewniają, zintegrowane z ochraniaczami ramion, absorbery ASP, które przejmują część energii uderzeniowej podczas kolizji.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey

Łatwe przenoszenie między samochodami

Uniwersalność montażu oraz lekkość modelu Mako 2 (zaledwie 7 kg) pozwala na swobodne przenoszenie go pomiędzy różnymi samochodami, również bez złączy Isofix. Konstrukcja fotelika umożliwia przypięcie go za pomocą samych pasów 3-punktowych, co jest bezpieczne i zgodne ze standardami europejskimi. Jednak, jako że homologacja i-Size wymaga dwóch punktów podparcia, w pełni bezpiecznym rozwiązaniem jest połączenie montażu za pomocą złączy Isofix oraz pasów samochodowych.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey

Wygodna pozycja w siedzisku

Dziecko jest dopasowane do fotelika dzięki prostej regulacji oparcia oraz zagłówka, których połączona konstrukcja pozwala na uzyskanie optymalnej przestrzeni dla stale rosnącego podróżnika. Miękka pianka, która stanowi wypełnienie tapicerki, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, dopasowuje się kształtu ciała użytkownika, zapewniając większy komfort, nawet podczas kilkugodzinnych podróży. Regulacja kąta odchylenia oparcia pozwala na stworzenie wygodnej przestrzeni na drzemkę w samochodzie.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey

Ponadczasowa kolorystyka

Mako 2 w odcieniach szarości z pewnością wpasuje się w standardowe wnętrza samochodu, w krótkim czasie stając się jego integralną częścią. Wysokiej jakości komponenty oraz tkaniny tworzące tapicerkę idealnie sprawdzają się w długim, bo ponad 8-letnim, okresie użytkowania produktu. Tapicerkę, po wyjęciu pianki można prać w pralce w programie dla delikatnych tkanin, w temperaturze 30 stopni.

Serwis fotelików samochodowych Recaro

Program wymiany fotelików powypadkowych to propozycja producenta, która pozwala na bezpłatną wymianę uszkodzonego modelu, nienadającego się do dalszego użytkowania. Foteliki Recaro można zgłosić do serwisu gwarancyjnego, jeśli uczestniczyły w kolizji lub wypadku na drodze w okresie 6 lat od daty zakupu, co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres stosowania zabezpieczenia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuRECARO MAKO 2 CORE SIMPLY GREY
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowy100 - 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Waga fotelika7 kg
Wymiary fotelika44 x 47 x 60,5 - 80,5 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36 kg Recaro Mako 2 Core i-Size Simply Grey
Twoja ocena