Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Traver Dark Pewter

549,00 PLN

Fotelik Joie Traver Dark Pewter

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, sprawdzone przez takie testy jak ADAC, ÖAMTC i TCS. Jedyny taki fotelik w swojej klasie – Traver marki Joie. Zaprojektowany specjalnie dla dzieci od 3 do nawet 12 lat, co przekłada się na grupę wagową od 15 do 36 kg. Produkt będzie ostatnim fotelikiem, jakiego potrzebuje dziecko. Boczne wzmocnienia Guard Surround Safety™, szeroki zakres regulacji oraz miękkie wyścielenie dla większego komfortu sprawiają, że każda podróż będzie kojarzyła się dziecku przyjemnie. Joie Traver to inwestycja na lata, która rośnie razem z małym podróżnikiem, zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo.

Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Dark Pewter

Bezpieczeństwo pod kontrolą: ADAC, ÖAMTC i TCS

Najwyższa jakość fotelika Joie Travel została potwierdzona przez ocenę „dobra” (1,8) w testach ADAC oraz 4 gwiazdki w testach ÖAMTC i TCS. Ochronę podczas trasy zapewnia specjalna konstrukcja siedziska i wzmocnienia boczne, które zabezpieczają głowę, ciało i biodra dziecka. Panele Guard Surround Safety™ zapewniają dodatkową warstwę ochrony w przypadku uderzeń bocznych, pochłaniając siły działające na małego pasażera w przypadku ewentualnej kolizji.

Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Dark Pewter

Szybki i trwały montaż

Prezentowany model przeznaczony jest do montażu i jazdy przodem do kierunku (FWF). Można go przypiąć zarówno w samochodzie posiadającym złącza ISOFIX, jak i bez tego systemu. W takim wypadku Traver należy przymocować za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa znajdujących się w pojeździe. Montaż przy użyciu złączy ISOFIX i 3-punktowych pasów pojazdu jest jednak stabilniejszy i rekomendowany przez producenta.

Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Dark Pewter

Fotelik, który zmienia się razem z dzieckiem

Na każdym etapie rozwoju, konstrukcja fotelika zapewnia wygodę małemu pasażerowi. Najmłodsi docenią wyściółkę z pianki z pamięcią, która miękko otula, wypełniając puste przestrzenie między ciałem dziecka a fotelem. Siedzisko można dostosować w jednej z trzech dostępnych pozycji z możliwością zmiany jego głębokości - AutoAdjust. 7-stopniowa regulacja wysokości zagłówka możliwa jest do regulacji jedną ręką. System jest niezwykle intuicyjny. Aby dziecku nie drętwiały ręce, zastosowano wygodne, miękko wyściełane podłokietniki. Użyte w fotelu Traver marki Joie technologie gwarantują prawidłową i indywidualnie dopasowana do jego potrzeb malucha przestrzeń, niezależnie od wieku i gabarytów.

Uniwersalny design

Neutralna gama kolorystyczna pomoże dobrać produkt według własnych preferencji i dopasować do wnętrza każdego samochodu. Odcienie szarości z pewnością będą świetnie korespondować z wieloma modelami pojazdów. Najwyższej jakości materiały zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza podczas podróży. Obicie jest łatwe do utrzymania w czystości, a w razie potrzeby można je zdjąć i wyprać w pralce, co ułatwia utrzymanie fotela w jak najlepszym stanie przez lata.

Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Dark Pewter

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy15-36kg
Przedział wzrostowyok 100 do 150
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 3-stopniowa
Regulacja zagłówkaTak, 7-stopniowa
Stelaż – materiałTworzywo sztuczne, elementy isofix stalowe
TestyADAC, OMTC
CertyfikatyECE R44/04
Waga fotelika5,68 kg
Wymiary fotelika55,5 x 40,9 x 85,4 cm
FunkcjeRegulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Joie Traver Dark Pewter
Twoja ocena