Facebook Pixel
Promocja

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Cena promocyjna 756,03 PLN Regular Price 969,00 PLN 212,97 PLN taniej

Fotelik Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Ostatni fotelik samochodowy w normie i-Size, którego będzie potrzebować dziecko – to właśnie Maxi-Cosi Kore. Zaprojektowany z myślą o dzieciach o wzroście od 100 do 150 cm, daje małym pasażerom pełną ochronę w najlepszym standardzie. Wzmocnienia boczne, brak wystających podłokietników, zintegrowana możliwość regulacji zagłówka i szerokości, stabilny montaż ISOFIX, a także użyte materiały sprawiają, że z powodzeniem posłuży dziecku aż do ok. 12 roku życia. Ten model, będący odpowiednikiem grupy wagowej II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg), jest ciekawą propozycją w segmencie fotelików dla starszych dzieci.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Dodatkowe wzmocnienia boczne

O bezpieczeństwo malucha podczas jazdy dba nie tylko restrykcyjna norma i-Size. Kore wyposażono w pogłębiony zagłówek i wzmocnioną strukturę boczną, które zapewniają dodatkową ochronę głowy i ramion w przypadku kolizji bocznej. Zastosowana konstrukcja zmniejsza ryzyko uszczerbku, pochłaniając energię uderzenia z obu stron fotelika. W połączeniu z amortyzatorami z włókna szklanego fotelik Kore i-Size oferuje dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Stabilny montaż: ISOFIX lub pasy samochodowe

Doskonale znane rodzicom łącze ISOFIX zastosowane w foteliku Kore świetnie stabilizuje siedzisko i umożliwia szybki i trwały montaż w pojeździe. Ta instalacja redukuje siły działające na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Fotelik samochodowy można zainstalować także za pomocą pasów bezpieczeństwa w autach, które nie posiadają złączy ISOFIX. Dzięki temu model jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się jeśli planowane jest przenoszenie fotelika między samochodami.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Pełna regulacja

Maxi-Cosi Kore rośnie razem z dzieckiem. Płynny system regulacji pozwala dostosować go do małego podróżnika i jest preferencji na każdym etapie. Na komfort i prawidłową pozycję podczas jazdy wpływa więc nie tylko ergonomiczne siedzisko, wyposażone w dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, ale również regulowany wraz z szerokością zagłówek. Dzięki możliwości dopasowania do małego pasażera, głowa zawsze będzie opierać się wygodnie i bezpiecznie. Szerokie oparcie, które zmienia się razem z wydłużaniem zagłówka oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawiają komfort na całej trasie. Fotelik Kore dopasuje się również doskonale do kanapy samochodu.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Prosta i klasyczna forma fotelika jest niezaprzeczalnym atutem modelu Kore. Na uwagę zasługuje również ciekawa tapicerka, wykonana z odpornego materiału. Łatwo ją wyczyścić mokrą ściereczką, a w razie konieczności można zdemontować pokrycie i wyprać je w pralce w 30°. Zastosowane materiały pozwalają na swobodny przepływ powietrza, niwelując pocenie nawet w upalne dni. Fotelik dostępny jest w wielu neutralnych kolorach, dzięki czemu wpisze się doskonale we wnętrze każdego samochodu.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI KORE AUTHENTIC GRAPHITE
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowy100 - 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Waga fotelika5 kg
Wymiary fotelika49×47×67,5-84 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore i-Size Authentic Graphite
Twoja ocena