Facebook Pixel
Promocja

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

Cena promocyjna 937,53 PLN Regular Price 1199,00 PLN 261,47 PLN taniej

Fotelik Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

Fotelik samochodowy Kore PRO znanej i cenionej marki Maxi-Cosi to ostatnie siedzisko, jakiego będzie potrzebować dziecko. Zaprojektowany w restrykcyjnej normie i-Size z myślą o podróżnikach w przedziale wzrostowym od 100 do 150 cm, co jest odpowiednikiem II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg). Będzie wygodnym, a przede wszystkim bezpiecznym sposobem transportu dziecka do 12 roku życia, dostosowując się na każdym etapie do jego potrzeb. Fotelik Kore Pro zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniem bocznym, posiada otwartą budowę siedziska, co ułatwia starszemu dziecku wsiadanie oraz wysiadanie, a także samodzielne zapinanie pasami. Regulacja pozwala na dostosowanie produktu do aktualnych potrzeb dziecka. Zastosowane rozwiązania i jakość materiałów, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, będą wygodnym sposobem jazdy na dłuższych i krótszych trasach.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

I-Size i wzmocniona ochrona boczna

O bezpieczeństwo malucha podczas jazdy dba nie tylko restrykcyjna norma i-Size. Kore Pro wyposażono w pogłębiony zagłówek i wzmocnioną strukturę boczną, które zapewniają dodatkową ochronę głowy i ramion w przypadku kolizji bocznej. Zastosowana konstrukcja zmniejsza ryzyko uszczerbku, pochłaniając energię uderzenia z obu stron fotelika. W połączeniu z amortyzatorami z włókna szklanego fotelik Kore Pro i-Size oferuje dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

Różne opcje montażu

Połączenie ISOFIX zastosowane w foteliku samochodowym Kore Pro dodatkowo stabilizuje siedzisko i umożliwia szybki i trwały montaż w pojeździe, redukując siły działające na dziecko w przypadku hamowania lub kolizji. Kore Pro można zainstalować również używając wyłącznie pasów bezpieczeństwa, co sprawia, że jest to model uniwersalny i idealny, np. do przenoszenia między samochodami.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem

Płynny system regulacji pozwala dostosować Maxi-Cosi Kore Pro do małego podróżnika i jego preferencji na każdym etapie. Na komfort i prawidłową pozycję podczas jazdy wpływa więc nie tylko ergonomiczne siedzisko, wyposażone w dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, ale również regulowany wraz z szerokością zagłówek. Dzięki możliwości dopasowania do małego pasażera, głowa zawsze będzie opierać się wygodnie i bezpiecznie. Szerokie oparcie, które zmienia się razem z wydłużaniem zagłówka oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawiają komfort na całej trasie. Ponadto, Kore Pro został stworzony w taki sposób, by ułatwić dziecku samodzielne zapinanie się. Otwarta konstrukcja w dolnej części ułatwia dostęp do zapięcia, dzięki czemu maluch może bez problemu przypiąć się pasem bezpieczeństwa samodzielnie. Kore Pro i-Size wyposażony jest ponadto w światełko ClickAssist oświetlające sprzączkę — dzięki czemu zapięcie się jest jeszcze łatwiejsze, również w nocy.

Trwała i miła w dotyku tapicerka

Zastosowany w foteliku samochodowym Maxi-Cosi przyjazny dla skóry dziecka materiał sprawdzi się nawet podczas długich podróży, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Tapicerkę Kore Pro można łatwo zdjąć i wyprać w 30° w przypadku większych zabrudzeń. Ciekawy odcień czerwieni będzie dobrze wyglądać we wnętrzu każdego samochodu, nadając mu odrobiny energii.

Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuMAXI-COSI KORE PRO AUTHENTIC RED
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowy100 - 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Waga fotelika5 kg
Wymiary fotelika49×47×67,5-84 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Maxi-Cosi Kore PRO i-Size Authentic Red
Twoja ocena