Facebook Pixel
Promocja

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

Cena promocyjna 690,33 PLN Regular Price 999,00 PLN 308,67 PLN taniej

Fotelik Diono Orcas NXT Blue

Pełna regulacja fotelika Orcas NXT pozwala na bezpieczne przewożenie w nim dziecka przez długi czas korzystania z produktu, bo aż do 12 roku życia. Na każdym etapie rozwoju produkt jest dopasowany i wygodny, a zaawansowane systemy ochrony w postaci pasów bezpieczeństwa oraz systemu absorberów bocznych SSIP gwarantują pewność bliższych i dalszych wycieczek samochodowych. Dużą zaletą jest możliwość montażu fotelika zarówno przy pomocy popularnych złączy Isofix, jak i pasów samochodowych.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

Zaawansowane systemy ochrony

O najmłodszych pasażerów w samochodzie (do 4 roku życia) dbają pasy 5-punktowe, osłonięte miłymi w dotyku ochraniaczami, nie drażniącymi skóry dziecka. Ustawienie odpowiedniej do wzrostu wysokości jest łatwiejsze dzięki połączeniu pasów naramiennych z zagłówkiem. W II i III grupie wagowej (15-36 kg) pozycję dziecka w siedzisku zabezpieczają 3-punktowe pasy samochodowe, które stabilizują także sam fotelik. System ochrony Super Side Impact Protection absorbuje część energii uderzeniowej w przypadku kolizji bocznych. Bezpieczeństwo konstrukcji oraz systemów potwierdza norma UN R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

Montaż w każdym samochodzie

Fotelik Diono Orcas NXT można zamontować zarówno za pomocą złączy Isofix, jak i 3-punktowych pasów samochodowych. Dodatkowym punktem zakotwiczenia, który zwiększa bezpieczeństwo na drodze, jest pas Top Tether, znajdujący się z tyłu fotelika. O prawidłowym montażu w złącza Isofix oraz odpowiednim naciągnięciu pasa Top Tether informują zielone wskaźniki na zapięciu i łącznikach. Kierunek przeprowadzenia pasów 3-punktowych wyznaczony jest poprzez czerwone prowadnice, widoczne w konstrukcji fotelika. Obydwa systemy montażu są bezpieczne i zgodne z europejskim standardem.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

7-stopniowa regulacja zagłówka

Wraz z wielostopniową regulacją zagłówka automatycznie zwiększa się przestrzeń na plecy dziecka, co pozwala idealnie dopasować fotelik do wzrostu stale rosnącego podróżnika. Miękka wkładka dla niemowląt, zawarta w zestawie, dba o komfort podróży młodszego pasażera i dodatkowo stabilizuje jego pozycję w siedzisku. Możliwość 4-stopniowej regulacji kąta odchylenia, pozwala na wygodne ułożenie ciała w czasie samochodowej drzemki.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

Nowoczesne wzornictwo

Niebieski Orcas NXT ozdabia delikatny, geometryczny deseń, który jest ciekawy i stonowany, wobec czego dobrze współgra z innymi standardowymi elementami wyposażenia samochodu, nie zaburzając jego harmonii. Obicie fotelika łatwo jest utrzymać w czystości. Niewielkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, istnieje również możliwość zdjęcia materiału i wyprania go w pralce, zgodnie z zaleceniami producenta. Dobra jakość materiałów i komponentów pozwala na zachowanie wysokiego standardu produktu przez cały okres użytkowania.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuDIONO ORCAS NXT Blue
Przedział wagowy15-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas toptether
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna, Możliwość prania w pralce
Waga fotelika11,2 kg
Wymiary fotelika50 x 44 x 60 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36 kg Diono Orcas NXT Blue
Twoja ocena