Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue

996,00 PLN

Fotelik Recaro Young Sport Hero Energy Blue

Young Sport Hero Energy Blue to fotelik, który faktycznie „rośnie” razem z dzieckiem. Zapewnia bezpieczne przejazdy samochodem od 9 miesiąca do 12 roku życia, a przy tym jest lekki i wygodny w montażu, do którego potrzebne są jedynie standardowe, 3-punktowe pasy samochodowe. Wygodne siedzisko, oparcie oraz zagłówek, które w łatwy sposób można dopasować do wzrostu dziecka pozwalają na pełen komfort podróżowania we wszystkich trzech grupach wagowych (od 9 do 36 kg). Young Sport Hero to fotelik wygodny i bezpieczny, zgodny z europejskim standardem jakości, wyznaczonym przez normę UN R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue

Stabilna i bezpieczna pozycja w foteliku

Fotelik Recaro Young Sport Hero w wariancie dla I grupy wagowej (od 9 do 18 kg) zapewnia bezpieczną pozycję dzięki specjalnej wkładce redukującej oraz pasom 5-punktowym, które uniemożliwiają przesuwanie się dziecka na boki. Opatentowany przez producenta system HERO pozwala na optymalne ułożenie wysokości pasów, poprzez połączenie ich ochraniaczy w integralną całość z zagłówkiem. W ten sposób, poprzez regulację zagłówka, automatycznie ustawiane są pasy, dzięki czemu opiekun może mieć pewność właściwego przypięcia dziecka do fotelika. O bezpieczną pozycję starszego podróżnika z II i III kategorii wagowej (od 15 do 36 kg) dbają 3-punktowe pasy samochodowe, które jednocześnie stabilizują fotelik. Na uwagę zasługuje system absorberów bocznych ASP, które, wbudowane w konstrukcję Young Sport Hero, skutecznie chronią, znajdujące się w nim dziecko, w przypadku uderzeń bocznych.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue

Lekka konstrukcja i uniwersalny montaż

Fotelik waży zaledwie 8 kg, wobec czego z łatwością można przenosić go pomiędzy samochodami. Jest to tym bardziej możliwe, gdyż model Young Sport Hero można zamontować praktycznie w każdym samochodzie, bez konieczności montowania baz i posiadania złączy Isofix. Fotelik montowany jest wyłącznie za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych. To duża wygoda i ułatwienie w organizacji przejazdów - zarówno codziennych do przedszkola lub szkoły, jak i wakacyjnych. Odpowiednie przeprowadzenie pasów wyznaczają czerwone prowadnice umieszczone w tapicerce, dzięki którym opiekun ma pewność właściwego montażu fotelika.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue

Wygodnie w samochodzie

Dziecko we wszystkich trzech kategoriach wagowych ma zapewniony maksymalny komfort podróżowania dzięki wygodnym siedzisku i oparciu, którego część, zintegrowana z zagłówkiem, unosi się, powiększając tym samym przestrzeń na plecy. Dodatkowo, fotelik Recaro Young Sport Hero wyposażony jest w ergonomiczną wkładkę dla malucha, co, w zestawieniu z możliwością regulacji kąta odchylenia, zapewnia wygodną pozycję na różne aktywności w samochodzie, jak i regenerujący sen. Wzmocnione podłokietniki to z kolei rozwiązanie dla starszych dzieci (z II i III grupy wagowej), które, dając podparcie dla rąk, wymusza prawidłową pozycję ciała w foteliku.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue

Kolor dodający energii

Young Sport Hero w odcieniu Energy Blue to wariant dla osób, którym zależy na przełamaniu monotonii kolorystycznej w samochodzie. Niebieski komponuje się ze standardowymi barwami większość samochodowych wnętrz – szarym i czarnym. Nie zaburzy więc ich harmonii, a z pewnością będzie przyjemnym akcentem. Aby zachować czystość tapicerki, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką. W przypadku większych zabrudzeń, można zdjąć tapicerkę i, po wyjęciu pianki, wyprać w pralce w 30 stopniach.

Serwis fotelików samochodowych Recaro

Program wymiany fotelików powypadkowych to propozycja producenta, która pozwala na bezpłatną wymianę uszkodzonego modelu, nienadającego się do dalszego użytkowania. Foteliki Recaro można zgłosić do serwisu gwarancyjnego, jeśli uczestniczyły w kolizji lub wypadku na drodze w okresie 6 lat od daty zakupu, co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres stosowania zabezpieczenia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuRECARO YOUNG SPORT HERO ENERGY BLUE
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparcia2-stopniowa
Regulacja zagłówka5-poziomowa
TestyADAC
Waga fotelika8.0 kg
Wymiary fotelika58 x 50 x 63 - 71 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Energy Blue
Twoja ocena