Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry

996,00 PLN

Fotelik Recaro Young Sport Hero Very Berry

Young Sport Hero to fotelik na lata, który przeznaczony jest dla dziecka od 9 miesięcy do 12 lat. W tym czasie wszystko się zmienia – dziecko rośnie, a fotelik razem z nim, zapewniając wysoki komfort użytkowania przez cały ten czas. Sposób montażu za pomocą pasów samochodowych pozwala na instalację fotelika absolutnie w każdym samochodzie, bez potrzeby dodatkowej bazy czy złączy Isofix. Fotelik zapewnia odpowiednią pozycję dzięki zintegrowanej konstrukcji oparcia oraz zagłówka, jest wygodny oraz bezpieczny, zgodnie z europejską normą UN R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry

Gwarancja bezpiecznych podróży

Fotelik zapewnia bezpieczne przejazdy z dzieckiem we wszystkich trzech grupach wagowych. W grupie I o stabilną pozycję malucha dbają pasy 5-punktowe, z kolei w II i III grupie wagowej dziecko przypięte jest zwykłymi, 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, które jednocześnie zapobiegają przesuwaniu się fotelika. System HERO, polegający na połączeniu ochraniaczy pasów naramiennych z zagłówkiem, zapewnia prawidłowe prowadzenie pasów oraz ułatwia ich regulację względem wzrostu dziecka. Dodatkową ochronę stanowią absorbery ASP, zintegrowane z bokami fotelika, które przejmują część energii uderzeniowej w przypadku kolizji bocznych.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry

Możliwość swobodnego przenoszenia fotelika

Fotelik ma lekką konstrukcję – waży zaledwie 8 kg – dzięki czemu można z łatwością przenosić go pomiędzy samochodami. Uniwersalny montaż pozwala na poprawną instalację Young Sport Hero absolutnie w każdym aucie, za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych. To duża wygoda w opiece nad dzieckiem. Poprawność przeprowadzenia pasów wyznaczają czerwone prowadnice w tapicerce fotelika, dzięki którym można mieć pewność, że wszystko jest tak, jak być powinno.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry

Komfort podróżowania

Dziecko siedzi wygodnie w foteliku dzięki ergonomicznemu siedzisku, wypełnionemu miękką pianką, oraz wyprofilowanemu oparciu, które, poprzez przemyślany system regulacji, zapewnia odpowiednią przestrzeń na plecy. O komfort malucha z I grupy wagowej, dba, dołączona do Young Sport Hero, specjalna wkładka redukująca. Możliwość odchylenia kąta oparcia pozwala na wygodne drzemki w samochodzie, a wzmocnione podłokietniki pozwalają na wygodne ułożenie rąk starszym dzieciom, z II i III grupy wagowej.

Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry

Ponadczasowy design

Foteliki Young Sport Hero dostępne są w standardowych rozwiązaniach kolorystycznych, które są jednocześnie nowoczesne i ponadczasowe. Są to kolory, które będą pasować do każdego wnętrza samochodu, bez względu na upływ czasu. Wysoka jakość oraz trwałość materiałów pozwala zachować higieniczny wygląd produktu przez cały czas jego użytkowania. Drobne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, w przypadku większych można zdjąć tapicerkę i, po wyjęciu z niej pianki, wyprać w pralce w programie dla delikatnych tkanin, w temperaturze 30 stopni.

Serwis fotelików samochodowych Recaro

Program wymiany fotelików powypadkowych to propozycja producenta, która pozwala na bezpłatną wymianę uszkodzonego modelu, nienadającego się do dalszego użytkowania. Foteliki Recaro można zgłosić do serwisu gwarancyjnego, jeśli uczestniczyły w kolizji lub wypadku na drodze w okresie 6 lat od daty zakupu, co pozwala na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przez cały okres stosowania zabezpieczenia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuRECARO YOUNG SPORT HERO VERY BERRY
Przedział wagowy9-36 kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparcia2-stopniowa
Regulacja zagłówka5-poziomowa
TestyADAC
Waga fotelika8.0 kg
Wymiary fotelika58 x 50 x 63 - 71 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36 kg Recaro Young Sport Hero Very Berry
Twoja ocena