Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36kg Graco Nautilus Steeple Gray

659,00 PLN

Fotelik Graco Nautilus

Drugi i ostatni fotelik samochodowy, którego będzie potrzebować dziecko. Model Graco Nautilus został zaprojektowany dla grupy 1/2/3, a więc dzieci ważących od 9-36 kg. Właściwie używany, zostanie z małym podróżnikiem od 9 m-ca do ok. 12 roku życia, a więc blisko 11 lat. O jego jakości świadczą rygorystyczne normy i testy zderzeniowe, takie jak ADAC, w którym Graco Nautilus uzyskał 3 gwiazdki. Posiada piankę z polistyrenu ekspandowanego (EPS), która w razie zderzenia bocznego pochłania część energii uderzenia. Szeroki zakres regulacji, dodatkowe wzmocnienia, 3 poziomy nachylenia – to właśnie wyróżnia ten model na rynku. Szukając fotelika samochodowego, który będzie bezpieczny, komfortowy i zostanie w rodzinie na lata – warto rozważyć właśnie ten model!

Fotelik samochodowy 9-36kg Graco Nautilus Steeple Gray

Safety Surround by Graco

Fotelik samochodowy Nautilus wyposażono w opatentowany przez Graco system Safety Surround. Zapewnia on wysokie bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego, na które wpływa zastosowanie EPS – pianki pochłaniającej część energii w razie kolizji bocznej, stabilnie utrzymującej dziecko we właściwym miejscu podczas jazdy. Dodatkowym zabezpieczeniem są 5-punktowe pasy i regulacja wysokości zagłówka za pomocą jednej ręki, dostosowuje wysokość oparcia do wzrostu dziecka, zapewniając odpowiedni poziom ochrony tułowia i głowy. Fotelik Nautilus przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Spełnia normę ECE R44/04, a w teście ADAC uzyskał 3 gwiazdki.

Stabilny i szybki montaż

Graco Nautilus montowany jest wyłącznie przodem do kierunku jazdy (FWF) za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Zintegrowana prowadnica pasa bezpieczeństwa zapewnia właściwy montaż fotelika w aucie. To bezpieczna i trwała forma instalacji, która redukuje siły oddziałujące na dziecko podczas kolizji, zapewniając mu maksimum ochrony.

Fotelik samochodowy 9-36kg Graco Nautilus Steeple Gray

Rośnie razem z dzieckiem

Regulacja zagłówka pozwala na dostosowanie jego położenia do wzrostu dziecka. Dzięki temu w siedzisku będzie wygodnie zarówno małemu dziecku (dodatkowe wkładki redukcyjne), jak i nieco starszemu uczniowi. Stelaż wzmocniono stalą, co zapewnia wytrzymałość i trwałość. Dzięki trójstopniowej regulacji nachylenia oparcia, dziecko podróżuje komfortowo nawet wtedy, gdy zdarzy mu się zasnąć. Prowadnice pasa bez mechanizmu cofania pomagają w ułożeniu pasów bezpieczeństwa fotelika. Ergonomiczne podłokietniki mają uchwyt na kubek oraz praktyczne kieszonki.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Miękkie materiały wyścielające siedzisko są niezwykle praktyczne. Pokrycie można ściągnąć i wyprać w pralce w programie do 30°C. Ciekawe aspekty wizualne, nowoczesna sportowa forma i stalowa kolorystyka sprawiają, że Nautilus wpisze się we wnętrze każdego samochodu. Fotelik dopuszczony jest do użytku we wszystkich typach samochodów.

Fotelik samochodowy 9-36kg Graco Nautilus Steeple Gray

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy9-36kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak
Regulacja zagłówkatak
TestyADAC
Waga fotelika9,4 kg
Wymiary fotelika48 x 50 x 68/88 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36kg Graco Nautilus Steeple Gray
Twoja ocena