Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

649,00 PLN

Fotelik Joie Fortifi Coal

Fortifi to najnowszy fotelik samochodowy dla grup wagowych 1/2/3 marki Joie. Model skierowany przodem do kierunku jazdy (FWF), będzie przez lata wrósł razem z dzieckiem. Przeznaczony jest dla małych pasażerów o wadze od 9 do 36 kg (w wieku od 1 do 12 lat), dzięki czemu stanie się ostatnim fotelikiem potrzebnym dziecku. To doskonała inwestycja w komfort i bezpieczeństwo malucha w podróży na wiele lat. Dzięki zastosowanym technologiom, takim jak wzmocnienia boczne, zintegrowany system regulacji pasów wewnętrznych i zagłówka, a także 4 poziomom odchylenia, fotelik ten przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale i rodzicom. Produkt jest niezwykle uniwersalny i świetnie sprawdzi się w samochodach, które nie posiadają złączy ISOFIX.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

Dodatkowe wzmocnienia boczne

Fotelik samochodowy Joie posiada wzmocnioną stalową konstrukcję, panele Guard Surround Safety™ i wbudowaną ochronę przed uderzeniami bocznymi, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo głowy, ciała i bioder. Wysokie oparcie fotelika zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić prawidłowe ułożenie pasa. Fortifi ma podwójne blokady, których celem jest zabezpieczenie pasa samochodowego w taki sposób, aby nie mógł się poluzować, a instalacja fotelika była stabilna. Młodszych pasażerów, do ok. 4 roku życia, chroni 5-punktowa uprząż, zapewniająca prawidłową postawę i bezpieczeństwo. Fotelik Fortifi poddano wieloetapowej weryfikacji. Model Joie przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

Montaż przodem do kierunku jazdy

Zgodnie z wytycznymi producenta model Fortifi Joie należy montować za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Zapewnia to bezpieczne i trwałe zamontowanie fotelika w samochodzie, które redukuje siły oddziałujące na dziecko podczas kolizji. To wygodny wybór, jeżeli fotelik będzie przenoszony pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w jego prawidłowej instalacji.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

Regulowany zagłówek i boczne skrzydła

Fotelik Fortifi posiada szeroki zakres regulacji na wielu poziomach i w każdej chwili dostosowuje się do potrzeb rosnącego malucha. Technologia Joie's Grow Together ™ pozwala jedną ręką unieść zagłówek Fortifi na 9 poziomach i dostosować jego wysokość i pasów (zintegrowany system) do optymalnej pozycji i wzrostu dziecka. Z myślą o nieco starszych podróżnikach płynnie regulują się również boczne skrzydła AutoAdjust ™ - automatycznie się rozszerzają, aby zapewnić więcej miejsca na ramiona. Kiedy maluch dorasta do grupy 2/3, paski 5-punktowej uprzęży można schować w wewnętrznych przegródkach Harness Hideaway ™ i korzystać wyłącznie z pasa samochodowego. Dla wygody podczas dłuższych tras, w trakcie których zdarza się zasnąć, w projekcie przewidziano możliwość odchylenia fotelika w 4 pozycjach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem wykluczającym opadanie głowy dziecka w trakcie podróży.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

Kolory, które nie wychodzą z mody

Czerń jest ponadczasowa i bardzo elegancka. Z pewnością wpisze się we wnętrze każdego samochodu, harmonijnie go dopełniając. Taki dobór kolorystyczny jest także bardzo praktyczny. Pokrowce na fotele samochodowe marki Joie można zdejmować i prać w pralce w 30°, dzięki czemu z łatwością utrzymuje się je w czystości. Model Fortifi posiada boczne kieszonki z siateczki do przechowywania drobiazgów dziecka, co sprawia, że zostają na miejscu w trakcie jazdy.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy9-36kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 4-stopniowa
Regulacja zagłówkaTak, 9-stopniowa
CertyfikatyECE R44/04
Waga fotelika7,85 kg
Wymiary fotelika52,8-65,7 x 46-48,5 x 56,1-82 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Coal
Twoja ocena