Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

649,00 PLN

Fotelik Joie Fortifi Dark Pewter

Najnowsza propozycja marki Joie to ostatni fotelik, którego będzie potrzebować mały pasażer. Model Fortifi został stworzony z myślą o dzieciach z grup wagowych 1/2/3, a więc od 9 do 36 kg. Bezpośrednio przekłada się to siedzisko FWF dla podróżników w wieku od roku aż do 12 lat. Wzmocnienia boczne, zintegrowany system regulacji pasów wewnętrznych i zagłówka, a także 4 poziomom odchylenia sprawiają, że fotelik ten przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale i rodzicom. Dzięki zastosowanym technologiom, produkt jest niezwykle uniwersalny i świetnie sprawdzi się w samochodach, które nie posiadają złączy ISOFIX. To doskonała inwestycja w komfort i bezpieczeństwo malucha na każdym kilometrze wspólnej trasy przez wiele lat.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Joie Fortifi wyróżnia wzmocniona stalowa konstrukcja, panele Guard Surround Safety™ i wbudowana ochronę przed uderzeniami bocznymi, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo głowy, ciała i bioder w trakcie potencjalnej kolizji. Wysokie oparcie fotelika gwarantuje również prawidłowe ułożenie pasa. Fotelik posiada podwójne blokady zabezpieczające pas samochodowy w taki sposób, aby nie mógł się poluzować, a instalacja fotelika była szybka i stabilna. Młodszych pasażerów, do ok. 4 roku życia, chroni 5-punktowa uprząż, dbająca o prawidłową postawę i bezpieczeństwo. Fortifi został poddany wieloetapowej weryfikacji. Produkt przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

Montaż za pomocą pasa samochodowego

Fotelik FWF należy montować za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych. Taki sposób montażu gwarantuje bezpieczne i trwałe zakotwiczenie siedziska w pojeździe, które redukuje siły oddziałujące na dziecko podczas kolizji. To wygodny wybór, jeżeli Fortifi będzie przenoszony pomiędzy samochodami, które nie zawsze mają mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w jego prawidłowej instalacji i zagwarantują małemu pasażerowi komfortową i bezpieczną podróż.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

Rośnie razem z dzieckiem

Technologia Grow Together™, zastosowana w foteliku Fortifi, pozwala jedną ręką unieść zagłówek na 9 poziomach i dostosować, w sposób zintegrowany, jego wysokość i pasów do prawidłowej pozycji i wzrostu dziecka. Płynnie i automatycznie regulują się również boczne skrzydła AutoAdjust™, by zapewnić więcej miejsca na ramiona szybko rosnącym dzieciom. Z myślą o nieco starszych podróżnikach (grupa 2/3) można schować wewnętrzną uprząż w przegródkach Harness Hideaway ™ i korzystać wyłącznie z pasa samochodowego. W produkcie przewidziano możliwość odchylenia fotelika w 4 pozycjach, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem wykluczającym opadanie głowy dziecka w trakcie dłuższej podróży, podczas której niejednemu zdarzy się przysnąć. Szeroki zakres regulacji na wielu poziomach sprawia, że fotelik doskonale dostosowuje się do potrzeb rosnącego pasażera, dając mu maksimum komfortu.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

Stonowana kolorystyka

Ponadczasowe połączenia kolorystyczne są najlepszym wyborem w produktach, które mają służyć przez kilka lat. Właśnie dlatego fotelik Fortfiti w odcieniach szarości sprawdzi się doskonale we wnętrzu każdego samochodu. Taki dobór kolorystyczny jest także bardzo praktyczny. Pokrowce na fotele samochodowe marki Joie można zdejmować i prać w pralce w 30°, dzięki czemu z łatwością utrzymuje się je w czystości. Model Fortifi posiada boczne kieszonki z siateczki do przechowywania drobiazgów dziecka, co sprawia, że zostają na miejscu w trakcie jazdy.

Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy9-36kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 4-stopniowa
Regulacja zagłówkaTak, 9-stopniowa
CertyfikatyECE R44/04
Waga fotelika7,85 kg
Wymiary fotelika52,8-65,7 x 46-48,5 x 56,1-82 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36kg Joie Fortifi Dark Pewter
Twoja ocena