Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti i-Size Caviar

1299,00 PLN

Fotelik Nuna Myti Caviar

Fotelik samochodowy Nuna Myti to niezawodny fotelik samochodowy dla dzieci w normie i-Size (od 76 do 150 cm), co przekłada się na grupę wagową 9-36 kg. Zastosowane w nim nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz wyjątkowy komfort, jaki zapewnia maluchowi w czasie jazdy, spotkały się z dużym uznaniem wśród rodziców. Wyróżnikiem tego modelu jest możliwość przewożenia dziecka w 5-punktowych pasach bezpieczeństwa aż do 19,5 kg. Myti to bezpieczne przewożenie dziecka od 9 miesiąca do 12 roku życia, będzie więc idealną inwestycją na lata i ostatnim fotelikiem, jakiego będzie potrzebować pociecha.

Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti I-Size Caviar

Restrykcyjne certyfikaty bezpieczeństwa

Model Myti gwarantuje ochronę zgodną z homologacją i-Size. Najwyższej jakości materiały i zastosowane technologie przekładają się na bezpieczeństwo malucha w podróży. Inteligentny system ochrony bocznej SIP wraz z absorbującą energię pianką EPS oraz pianką Memory Tailor Tech™ skutecznie pochłaniają energię podczas potencjalnej kolizji. 5-punktowe pasy utrzymują małego pasażera w prawidłowej pozycji podczas jazdy, rozkładając siły w trakcie zderzenia w 5 punktów równomiernie. Fotelik przeszedł szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Otrzymał 3* za bezpieczeństwo i 3* oceny ogólnej w testach ÖAMTC 2019.

Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti I-Size Caviar

Montaż za pomocą ISOFIX i Top Tether

Poprawna instalacja fotelika jest bardzo prosta. Myti montowany jest przodem do kierunku jazdy. Dla pewności rodziców zastosowano sygnalizację ostrzegawczą, która powiadomi o odpowiednim zamontowaniu siedziska. Fotelik samochodowy można zakotwiczyć w samochodzie za pomocą złączy Isofix (perfekcyjne dopasowanie do fotela zapewnia technologia True Lock ™ z 9 stopniami wysunięcia systemu ISOFIX) w podstawie oraz dodatkowego mocowania poprzez pas Top Tether. To najlepszy i najbardziej stabilny sposób montowania fotelika w samochodzie.

Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti I-Size Caviar

Komfort na każdym kilometrze

Aby jeszcze lepiej dostosować fotelik do potrzeb rosnącego pasażera, można jedną ręką wyregulować zagłówek na 9 poziomach wysokości i 3-pozycjach odchylenia oparcia. System 2D growth™ dostosowuje w sposób zintegrowany wysokość zagłówka i szerokość oparcia, co przyda się szczególnie przy większych dzieciach. Dla maluchów przeznaczona jest wypełniająca wkładka, którą po czasie można zdemontować. W foteliku zastosowano system wentylacji, co pozwala oddychać skórze dziecka i daje mu poczucie świeżości niezależnie od długości trasy. Ciekawym patentem jest również zastosowana w oparciu skrytka na wewnętrzną uprząż, gdy nie jest już używana.

Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti I-Size Caviar

Ponadczasowe wzornictwo

Fotelik Myti marki Nuna otrzymał prestiżowe odznaczenie Red Dot: Award 2019 przyznawane w segmencie designu. Jego opływowe kształty i najwyższej jakości materiały spełniają też restrykcyjne standardy certyfikatu GREENGUARD GOLD pod względem braku emisji niebezpiecznych chemikaliów w powietrze. Ponadczasowe kolory i trwała tapicerka sprawiają, że Myti będzie świetnie wyglądał we wnętrzu każdego pojazdu, mimo upływu lat.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy9-36kg
Przedział wzrostowydo 150 cm
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Regulacja oparciaTak, 3-stopniowa
Regulacja zagłówkaTak, 9-stopniowa
Waga fotelika13 kg
Wymiary fotelika64,9-82,2 x 51-55 x 53,4 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 9-36kg Nuna Myti i-Size Caviar
Twoja ocena