Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Black Onyx

349,99 PLN

Fotelik samochodowy I-Size Neal

Modułowa budowa, zastosowane rozwiązania i jakość materiałów, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa – taki jest właśnie fotelik samochodowy Neal marki Lionelo. Zaprojektowany w standardzie i-Size, odznacza się wyjątkową dbałością o detale i ochronę małych pasażerów na każdym etapie podróży. Przeznaczony dla grupy wzrostowej 100-150 cm, co jest odpowiednikiem II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg). Będzie wygodną opcją dla dzieci aż do 10-12 roku życia, ochraniając je w drodze przez wiele lat.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Black Onyx

Homologacja i-Size i niezależnie testy

I-size to najwyższy standard bezpieczeństwa powstały w oparciu o wieloletnie badania przeprowadzane przez renomowane ośrodki na całym świecie. Główne normy homologacji i-Size to rygorystyczne testy zderzeniowe (czołowe, tylne oraz boczne) i lepsze dopasowanie ze względu na wzrost dziecka, a nie jego wagę. Neal został poddany wieloetapowej weryfikacji. Przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym RDW. Jest w pełni zgodny z normą bezpieczeństwa ECE 129.

Masywna budowa fotelika oraz przyjęte rozwiązania technologiczne zapewniają małym podróżnikom najwyższy standard bezpieczeństwa. Wytrzymałą konstrukcję modelu wyposażono w energochłonne materiały. Szeroki, pogłębiony zagłówek z ochroną boczną znacznie zwiększa bezpieczeństwo i pochłania siłę uderzenia bocznego lub tylnego, zapewniając ochronę głowy i ramion.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Black Onyx

Trwały montaż ISOFIX

System ISOFIX umożliwia trwały i szybki sposób montowania w samochodzie. Redukuje on siły działające na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Podwójny system zabezpieczenia, oparty na dwóch przyciskach, niweluje niechciane wypięcie fotelika z właściwego ułożenia i znacząco podnosi poziom ochrony najmłodszego pasażera.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Black Onyx

Dostosowany do zmieniających się potrzeb

Fotelik został wyposażony w głębokie siedzisko, które zapewnia ochronę nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach, a dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, dbają o kręgosłup malucha. Szerokie oparcie oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawia komfort i bezpieczeństwo. 3-stopniowa regulacja wbudowana w bazę sprawia, że fotelik można dostosować do potrzeb dziecka, zapewniając mu bezpieczną i wygodną podróż. Dzięki aż 14-stopniowej regulacji wysokości zagłówka, Neal dopasuje się do każdego typu budowy ciała dziecka.

Klasyczna elegancja

Zastosowany w modelu Neal materiał doskonale sprawdzi się nawet podczas długich podróży. Jest on przyjazny dla skóry dziecka i nie podrażnia. Fotelik samochodowy został wyposażony w wydajny system wentylacji w oparciu, który niweluje nadmierne pocenie i przegrzewanie nawet w upalne dni. Na uwagę zasługuje też obicie. Tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w 30° w przypadku większych zabrudzeń. Neutralna czerń będzie dobrze wyglądać w każdym samochodzie i nie wyjdzie z mody przez wiele lat.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Black Onyx

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Neal Black Onyx
SkuALO-NEAL BLACK ONYX
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowyod 100 do 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Waga fotelika7 kg
Wymiary fotelika44 x 48 x 57-80 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Black Onyx
Twoja ocena