Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Grey Stone

349,99 PLN

Fotelik samochodowy I-Size Neal

Lionelo Neal to fotelik samochodowy z homologacją i-Size. Zaprojektowany z myślą o dzieciach z grupy wzrostowej 100-150 cm, co jest odpowiednikiem II i III grupy wagowej (15-25 kg i 22-36 kg). Dzięki pełnej regulacji możliwe jest dostosowanie fotelika do aktualnych potrzeb dziecka. Modułowa budowa, zastosowane rozwiązania i jakość materiałów, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, będą wygodnym sposobem transportu dzieci aż do 10-12 roku życia.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Grey Stone

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Wieloletnie badania przeprowadzane przez renomowane ośrodki na całym świecie doprowadziły do powstania normy homologacji i-Size. Ten najwyższy standard bezpieczeństwa przyznawany jest produktom po rygorystycznych testach zderzeniowych (czołowych, tylnych oraz bocznych). Foteliki I-Size wyróżniają się też lepszym dopasowaniem ze względu na wzrost dziecka, a nie jego wagę. Model Neal przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym RDW. Jest w pełni zgodny z normą bezpieczeństwa ECE 129.

Budowa fotelika i zastosowane rozwiązania zapewniają dzieciom najwyższy standard bezpieczeństwa. Wytrzymała konstrukcja charakteryzuje się energochłonnymi materiałami, a szeroki, pogłębiony zagłówek z ochroną boczną znacznie zwiększa bezpieczeństwo i pochłania siłę uderzenia bocznego lub tylnego, zapewniając ochronę głowy i ramion.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Grey Stone

Podwójny system zabezpieczenia ISOFIX

ISOFIX umożliwia trwały i szybki sposób montowania w samochodzie. System ten redukuje siły działające na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Podwójny system zabezpieczenia, oparty na dwóch przyciskach, niweluje niechciane wypięcie fotelika z właściwego ułożenia i znacząco podnosi poziom ochrony najmłodszego pasażera.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Grey Stone

Komfort to podstawa

Lionelo Neal ma głębokie wychodne siedzisko wyposażone w dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, które dba o kręgosłup malucha. Szerokie oparcie oraz dodatkowe wypełnienie pianką na siedzisku poprawia komfort, a 3-stopniowa regulacja wbudowana w bazę sprawia, że fotelik można dostosować do potrzeb rosnącego dziecka. Dzięki 14-stopniowej regulacji wysokości zagłówka, Neal dopasuje się do każdego typu budowy ciała i będzie rosnąć razem z pociechą.

Jakość ma znaczenie

Zastosowany w modelu Neal przyjazny dla skóry dziecka materiał doskonale sprawdzi się nawet podczas długich podróży. Fotelik samochodowy został wyposażony w wydajny system wentylacji w oparciu, który niweluje nadmierne pocenie i przegrzewanie. Na uwagę zasługuje też obicie. Tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w 30° w przypadku większych zabrudzeń. Neutralne szarości będą dobrze wyglądać w każdym samochodzie i nie wyjdą z mody przez wiele lat.

Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal I-Size Grey Stone

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Neal Grey Stone
SkuALO-NEAL GREY STONE
Przedział wagowy15-36 kg
Przedział wzrostowyod 100 do 150 cm
Sposób montażuPas samochodowy, Isofix + pas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem do kierunku jazdy
Zgodny z i-SizeTak
Waga fotelika7 kg
Wymiary fotelika44 x 48 x 57-80 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 15-36kg Lionelo Neal i-Size Grey Stone
Twoja ocena