Facebook Pixel

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Beige Chocolate

599,99 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One

Zaprojektowany z myślą o dzieciach w przedziale wagowym od 0 do 36 kilogramów. Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy tyłem do kierunku jazdy (zgodnie z zaleceniami ekspertów - od pierwszych dni życia aż do osiągnięcia przez nie wagi 18 kg) oraz przodem. Dla bezpieczeństwa i wygody najmłodszych, fotelik wyposażony jest w dodatkową wkładkę redukcyjną. Bastiaan posiada aż 5 poziomów pochylenia i 7 stopni regulacji zagłówka, więc będzie rósł razem z dzieckiem, dzięki czemu stanowi jednorazowy zakup na wiele lat.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One

Chronimy to, co najcenniejsze

Fotelik samochodowy Bastiaan One został poddany wieloetapowej weryfikacji. Przeszedł kontrole wewnętrzne oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - TUV. Jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

W procesie tworzenia projektanci mieli na uwadze dodatkowe zabezpieczenia, chroniące życie i zdrowie maluchów. Najistotniejsze 5-punktowe wytrzymałe pasy zaopatrzone zostały dodatkowo w poduszki nieocierające wrażliwej skóry dziecka oraz antypoślizgowe nakładki utrzymujące pasy w prawidłowej pozycji. W zestawie znajduje się Karta Dziecka służąca do gromadzenia podstawowych informacji dotyczących zdrowia malucha (np. grupy krwi czy alergii na leki), które mogą być istotne dla lekarzy lub ratowników w razie wypadku. Wypełnioną kartę należy umieścić w widocznym miejscu fotelika.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan

Montaż na ISOFIX i pas Top Tether

Eksperci zgodnie przyznają, że dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wagi 18 kilogramów, powinny podróżować tyłem do kierunku jazdy. Z myślą o takich pasażerach powstają foteliki RWF, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę najmłodszym. Model Bastiaan One jest jednym z nich. Prócz tego systemu posiada również inne zabezpieczenia. ISOFIX odpowiada za redukcję sił oddziałujących na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. By zwiększyć bezpieczeństwo pociechy, umieszczono również dodatkowy pas Top Tether, który zmniejsza odchylenie głowy dziecka do przodu w przypadku czołowego zderzenia. W przypadku zdarzenia drogowego specjalne wzmocnienia po bokach oraz na zagłówku zaabsorbują siłę uderzenia, a dodatkowa poduszka na zagłówku zabezpieczy główkę dziecka.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan

Komfort dziecka i rodzica

Komfortowa jazda przez kilka godzin jest możliwa dzięki wyprofilowanemu siedzisku i oddychającej wkładce redukcyjnej Dri-Seat. System ten dba o cyrkulację powietrza, niweluje nadmierne pocenie malucha i pozwoli oddychać jego wrażliwej skórze. Fotelik jest wygodny również dla rodzica. Można go obrócić aż o 360o bez konieczności wypinania z prowadnic. Wkładanie i wyciąganie dziecka z auta będzie więc znacznie łatwiejsze i szybsze.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Neutralne kolory

Zastosowana w foteliku Bastiaan One Beige Chocolate tapicerka jest miękka i przyjemna. Jej neutralne kolory w odcieniach ziemi wpiszą się doskonale we wnętrze każdego samochodu. Ważnym faktem jest łatwość utrzymania jej w czystości. Mniejsze zabrudzenia zejdą przy pomocy wilgotnej szmatki, a z trudniejszymi upora się pralka w 30°. Do zestawu dołączono odpinany daszek, który poprawi komfort jazdy w słoneczne dni.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelBastiaan One
SkuALO-BASTIAAN ONE BEIGE CHOCOLATE
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Waga fotelika13,5 kg
Wymiary fotelika44 x 49 x 58-76 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Beige Chocolate
Twoja ocena