Facebook Pixel

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

599,99 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One

Bezpieczeństwo i wygoda to priorytet nie tylko dla każdego rodzica, ale również projektanta sprzętów Lionelo. Biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich grup odbiorców, od pierwszego dnia życia, aż do osiągnięcia wieku szkolnego, powstał fotelik samochodowy Bastiaan One. Model umożliwia przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy (RWF) zgodnie z zaleceniami ekspertów aż do osiągnięcia wagi 18 kg, by następnie, po odpowiedniej regulacji, służyć przez kolejne lata aż do 36 kg. Fotelik, który rośnie z dzieckiem posiada dodatkową wkładkę redukcyjną, 5 poziomów pochylenia i 7 stopni regulacji zagłówka. Dodatkowym atutem są wzmocnienia po bokach oraz na zagłówku, które zaabsorbują siłę uderzenia w trakcie kolizji, a dodatkowa poduszka na zagłówku zabezpieczy główkę.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Fotelik obrotowy Bastiaan One poddano wieloetapowej weryfikacji. Pozytywnie przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - TUV. Spełnia wszystkie wymogi związane z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

O bezpieczeństwie tego produktu świadczą 5-punktowe pasy, które utrzymają dziecko w siedzisku. Dzięki poduszkom i antypoślizgowym nakładkom pasy nie obcierają maluszka i zawsze są we właściwym ułożeniu. W zestawie znajduje się Karta Dziecka, która pozwala na zebranie w jednym miejscu podstawowych informacji dotyczących zdrowia dziecka (np. grupy krwi czy alergii na leki). Takie dane mogą być istotne dla lekarzy lub ratowników w razie wypadku, dlatego wypełnioną kartę należy umieścić w widocznym miejscu fotelika.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Szybki i trwały montaż: ISOFIX i Top Tether

ISOFIX to trwałe mocowanie fotelika, które redukuje siłę oddziałującą na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Jest równie popularnym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo, co pas Top Tether, balansujący konstrukcję z drugiej strony. Niweluje on odchylenie głowy dziecka do przodu w przypadku czołowego zderzenia. Równie istotną formą zabezpieczenia i stabilizacji jest montaż tyłem do kierunku jazdy, który rekomendowany jest przez specjalistów w branży. Fotelik Bastiaan One dostosowany jest do RWF aż do momentu, gdy dziecko osiągnie wagę 18 kg. Szybki, prosty i trwały montaż przy zastosowaniu powyższych technologii podnosi komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

W trosce o komfort

Wygoda podczas długich podróży to podstawa. Projektanci Lionelo wyposażyli więc fotelik Bastiaan One w wyprofilowane siedzisko z oddychającą wkładką Dri-Seat, która uniemożliwi nadmierne pocenie i pozwoli oddychać wrażliwej skórze maluszka. Dla komfortu rodziców fotelik u podstawy ma obrotową bazę, którą można manewrować w zakresie 360° bez konieczności wypinania z prowadnic.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Nowoczesny styl

Szarości nigdy nie wychodzą z mody. Właśnie dlatego Bastiaan One w kolorze Grey Graphite doskonale wpisze się we wnętrze każdego samochodu. Co więcej, zastosowana w tym projekcie tapicerka jest nie tylko miękka i przyjemna dla wrażliwej skóry dziecka, ale także łatwa w utrzymaniu czystości. Można ją przecierać wilgotną szmatką lub wyprać mechanicznie w 30o. Dla uzupełnienia zestawu dołączono odpinany daszek, który poprawi komfort jazdy w słoneczne dni.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelBastiaan One
SkuALO-BASTIAAN ONE GREY GRAPHITE
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Dodatkowe informacjeWkładka redukcyjna
Waga fotelika13,5 kg
Wymiary fotelika44 x 49 x 58-76 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite
Twoja ocena