Facebook Pixel

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black

579,00 PLN

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan One

Foteliki samochodowe do przewożenia dzieci tyłem zdaniem specjalistów z branży są najbezpieczniejszą formą podróżowania. Z myślą o tym powstał Lionelo Bastiaan One, który w wariancie RWF posłuży dziecku aż do osiągnięcia przez nie wagi 18 kg. To idealny pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dzięki szerokim możliwościom regulacji będzie wygodny zarówno dla kilkudniowego malucha, jak i ucznia szkoły podstawowej. Fotelik obrotowy wyposażony jest w dodatkową wkładkę redukcyjną, posiada aż 5 poziomów pochylenia i 7 stopni regulacji zagłówka, dzięki czemu stanowi jednorazowy zakup na wiele lat.


Produkt nie jest już dostępny w ofercie sklepu. Polecamy Lionelo Bastiaan One Black Onyx — fotelik samochodowy 0-36 kg.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black

W trosce o bezpieczeństwo

Lionelo Bastiaan One został poddany wieloetapowej weryfikacji. Przeszedł szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - TUV. Jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

W trosce o maksymalne bezpieczeństwo i komfort najmłodszych użytkowników, fotelik posiada 5-punktowe pasy z przepaską biodrową, które nie tylko utrzymają dziecko w siedzisku, ale również nie obetrą jego skóry. Antypoślizgowe nakładki sprawiają, że pasy zawsze będą we właściwym miejscu. W razie kolizji specjalne wzmocnienia po bokach oraz na zagłówku zaabsorbują siłę uderzenia, a dodatkowa poduszka na zagłówku zabezpieczy główkę dziecka. W opakowaniu dołączono Kartę Dziecka, która służyć ma do gromadzenia podstawowych informacji dotyczących zdrowia malucha (np. grupy krwi czy alergii na leki). Wypełnioną kartę należy umieścić w widocznym miejscu fotelika.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black

Fotelik RWFr

Zastosowane w produkcie Lionelo technologie podążają za zmieniającymi się trendami. Dlatego właśnie fotelik dziecięcy Bastiaan One umożliwia przewożenie tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do wagi 18 kg. Zdaniem ekspertów to najbezpieczniejsza forma podróżowania dla maluchów. Aby dodatkowo uchronić dzieci bez niepożądanymi skutkami wypadków, fotelik posiada szybki, prosty i trwały montaż w każdym samochodzie. ISOFIX odpowiada za redukcję sił oddziałujących na dziecko w przypadku nagłego hamowania lub kolizji, a dodatkowy pas Top Tether zmniejsza odchylenie głowy do przodu w przypadku czołowego zderzenia.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black

Baza 360° i wkładka redukcyjna Dri-Seat

Aby ułatwić opiekunom wkładanie dziecka do samochodu, Bastiaan One został umieszczony na specjalnej bazie. Ten obrotowy fotelik samochodowy można przekręcić aż o 360o bez konieczności wypinania z prowadnic, co jest istotną oszczędnością czasu na co dzień. Bastiaan One posiada doskonale wyprofilowane siedzisko, wyposażone w oddychająca wkładkę redukcyjną Dri-Seat. Przyda się ona szczególnie w upalne dni i zadba o wydajną cyrkulację powietrza, niwelując nadmierne pocenie.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black

Uniwersalny design

Miękka i przyjemna w dotyku tapicerka utrzymana jest w stonowanej i klasycznej kolorystyce. Ciekawym elementem są delikatne tłoczenia, które nadają formie dynamicznego kształtu. Sam materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. W razie większych zabrudzeń wystarczy go odpiąć i wyprać w pralce w 30o. Do zestawu dołączono odpinany daszek, który ułatwi jazdę w słoneczne dni.

Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Graphite

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelBastiaan One
SkuALO-BASTIAAN ONE GREY STONE BLACK
Przedział wagowy0-36 kg
Sposób montażuIsofix + pas toptether
Kierunek montażuTyłem lub przodem do kierunku jazdy
Waga fotelika13,5 kg
Wymiary fotelika44 x 49 x 58-76 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy obrotowy Lionelo Bastiaan One 0-36kg Grey Stone Black
Twoja ocena