Facebook Pixel

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz

199,99 PLN

Funkcjonalny freestyle

Hulajnogę freestylową Lionelo Whizz charakteryzuje niska waga (zaledwie 3,29 kg), która ułatwia szybką i zwrotną jazdę. Szeroki T-bar oraz system kompresji HIC gwarantują wysoki poziom komfortu, pozwalając na płynne podskoki na rampie. Poczwórna klamra zaciskowa i szeroki, antypoślizgowy deck zapewniają stabilność, dając możliwość świadomego i w pełni kontrolowanego sterowania hulajnogą.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz

Asekuracja podczas ulicznych wyczynów

Stalowy hamulec Flex Fender pozwala na natychmiastowe hamowanie w każdej sytuacji. System kompresji HIC dba o płynność przejazdów oraz bezpieczne manewrowanie. Produkt jest zgodny z europejską normą EN 14619, która odnosi się do sprzętu sportowego. Maksymalne obciążenie hulajnogi to 100 kg.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz

Komfortowa jazda i wiele możliwości

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz posiada szeroki deck (100 mm), który pozwala na wygodne i pewne ułożenie nóg. Z kolei odpowiednio szeroki T-bar (wysokość - 620 mm, szerokość - 570 mm) poprawia komfort jazdy wyczynowej podczas skoków i trików no-hand. Koła High Rebound o średnicy 110 mm są elastyczne i stabilne podczas szybkiej jazdy..

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz

Młodzieżowy design

Czarna rama z anodyzowanym lakierem w kolorze niebieskim oraz deck z graffiti to projekt stworzony zgodnie ze street-artową stylistyką. Koła z wycięciami rewelacyjnie dopełniają całości. Taka hulajnoga wyczynowa z pewnością wyróżni się na tle innych pojazdów w skateparku.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuALO-WHIZZ BLUE COBALT
ModelLionelo Whizz Blue Cobalt
Klasa łożyskABCE-9
Rodzaj kółTworzywo
StopkaNie
Wymiary kół110 mm
Rodzaj hamulcaNożny, tylne koło
Wymiary 67 x 49 x 86 cm
Waga3,4kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki