Facebook Pixel
Promocja

Hulajnoga Lionelo Whizz Neo

Cena promocyjna 199,99 PLN Regular Price 229,99 PLN 30,00 PLN taniej

Szlifowanie jazdy wyczynowej

Lekka hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo (3,29 kg) umożliwia szybką jazdę oraz zapewnia łatwość w wykonywaniu podskoków. Łożyska ABEC 9 dbają o zwrotność oraz płynność wykonywania manewrów. Z kolei system kompresji HIC to gwarancja wysokiego komfortu. Poczwórna klamra zaciskowa oraz szeroki deck (100 mm) to elementy zapewniające stabilność.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Bezpieczne rozwiązania

Na szybkie i bezpieczne zatrzymanie się pozwala stalowy hamulec Flex Fender. Bezpieczna konstrukcja gwarantuje stabilność, a jej potwierdzeniem jest zgodność z europejską normą EN 14619. Z hulajnogi mogą korzystać wszyscy, do maksymalnego obciążenia 100 kg.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Stabilność i komfort

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo posiada szeroki T-Bar o wysokości 620 mm i szerokości 570 mm, który poprawia komfort jazdy i ułatwia wykonywanie podskoków oraz trików no-hand. Szeroki deck umożliwia wygodne ułożenie nóg, a koła High Rebound (110 mm) zwiększają stabilność, szybkość i możliwości wyczynowe.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Street-artowa hulajnoga bez ograniczeń wiekowych

Charakterystyczny, neo-chromowany lakier na czarnej ramie w towarzystwie street-artowej grafiki na decku sprawiają, że hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo wyróżnia się na tle podobnych pojazdów wyczynowych dla dzieci i dorosłych. Pełne koła ze spójnymi akcentami kolorystycznymi doskonale komponują się z resztą konstrukcji.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuALO-WHIZZ NEO BLACK CARBON
ModelLionelo Whizz Neo Black Carbon
Klasa łożyskABCE-9
Rodzaj kółTworzywo
StopkaNie
Wymiary kół110 mm
Rodzaj hamulcaNożny, tylne koło
Wymiary 67 x 49 x 86 cm
Waga3,6 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hulajnoga Lionelo Whizz Neo
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki