Facebook Pixel

Hulajnoga Lionelo Whizz Neo

299,99 PLN

Szlifowanie jazdy wyczynowej

Lekka hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo (3,29 kg) umożliwia szybką jazdę oraz zapewnia łatwość w wykonywaniu podskoków. Łożyska ABEC 9 dbają o zwrotność oraz płynność wykonywania manewrów. Z kolei system kompresji HIC to gwarancja wysokiego komfortu. Poczwórna klamra zaciskowa oraz szeroki deck (100 mm) to elementy zapewniające stabilność.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Bezpieczne rozwiązania

Na szybkie i bezpieczne zatrzymanie się pozwala stalowy hamulec Flex Fender. Bezpieczna konstrukcja gwarantuje stabilność, a jej potwierdzeniem jest zgodność z europejską normą EN 14619. Z hulajnogi mogą korzystać wszyscy, do maksymalnego obciążenia 100 kg.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Stabilność i komfort

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo posiada szeroki T-Bar o wysokości 620 mm i szerokości 570 mm, który poprawia komfort jazdy i ułatwia wykonywanie podskoków oraz trików no-hand. Szeroki deck umożliwia wygodne ułożenie nóg, a koła High Rebound (110 mm) zwiększają stabilność, szybkość i możliwości wyczynowe.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Street-artowa hulajnoga bez ograniczeń wiekowych

Charakterystyczny, neo-chromowany lakier na czarnej ramie w towarzystwie street-artowej grafiki na decku sprawiają, że hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo wyróżnia się na tle podobnych pojazdów wyczynowych dla dzieci i dorosłych. Pełne koła ze spójnymi akcentami kolorystycznymi doskonale komponują się z resztą konstrukcji.

Hulajnoga freestylowa Lionelo Whizz Neo

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuALO-WHIZZ NEO BLACK CARBON
ModelLionelo Whizz Neo Black Carbon
Rodzaj kółTworzywo
Wymiary kół110 mm
Rodzaj hamulcaNożny, tylne koło
Wymiary 67 x 49 x 86 cm
Waga3,6 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hulajnoga Lionelo Whizz Neo
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki