Facebook Pixel
Promocja

Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska

Cena promocyjna 326,75 PLN Regular Price 399,00 PLN 72,25 PLN taniej

Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska

Hulajnoga Scooter T1 to idealny produkt dla dzieci już od 15 miesiąca życia. Dzięki niej, maluch szybko rozpocznie przygodę z nauką równowagi. Hulajnoga posiada siedzisko, dzięki któremu dziecko będzie stopniowo rozwijać umiejętności motoryczne i pewność siebie, by na kolejnych etapach, rezygnować z ułatwień i jeździć w pełni samodzielnie na klasycznej hulajnodze. Model Scooter T1 posłuży małemu odkrywcy aż do 5 roku życia.

Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska

W trosce o bezpieczeństwo

Scooter T1 zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić naukę i umożliwić bezpieczną zabawę. O ochronę malucha dbają gumowe rączki, antypoślizgowa podstawa i nożny hamulec, ułatwiający szybką reakcję. Koła hulajnogi zostały wyposażone w światełka LED, które świecą kilkoma kolorami podczas jazy, sprawiając, że dziecko jest lepiej widoczne z daleka.

Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska

Stopniowe zdobywanie umiejętności

Główną zaletą produktu jest stabilna regulowana konstrukcja i opatentowany system T-Lock dla stopniowego zdobywania umiejętności. Blokuje on kierownicę na początkowym etapie jazdy, by dziecko mogło stabilnie prowadzić hulajnogę. T-Lock w każdej chwili można wyłączyć i umożliwić na delikatne skręty nieco starszym dzieciom. Hulajnoga zmienia się na 3 etapach użytkowania, które można dostosować do wieku i umiejętności malucha. Tryb dla najmłodszych użytkowników to zamontowane siedzisko wyściełane pianką EVA, które jest umieszczone na wysokości 23.5 cm od podłoża. Gdy dziecko będzie gotowe, w kilka chwil można je odczepić i korzystać z klasycznej konstrukcji hulajnogi. O komfort jazdy zadbają poliuretanowe koła, które niwelują odczuwanie nierówności terenu dla lepszej płynności jazdy.

Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska

Nowoczesne wzornictwo

Produkt marki Smart Trike wyróżnia się nieskazitelnym, szwajcarskim wzornictwem, które dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach. Piękne odcienie błękitu, neutralne szarości i świecące koła spodobają się niejednemu małemu odkrywcy. Do zestawu dołączono pasującą kolorystycznie torbę na przekąski, przydatną podczas spaceru.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuSMART TRIKE SCOOTER T1 KOŁA LED NIEBIESK
Regulacja kierownicyTak
Rodzaj kółTworzywo
Rodzaj hamulcaNożny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hulajnoga Smart Trike Scooter T1 niebieska
Twoja ocena